HAYATINI GÜZELLEŞTİR

Yazmak, güzel geliyor çoğu şeye nazaran; iyi hissettiriyor beni. Hatıra kalıyor öncelikle; ileri yaşlardaki gelecekteki sana, sonra da sevdiklerime. En değerli miras herkese. Hayatını güzelleştir ve sen de yaz.. 

 0
HAYATINI GÜZELLEŞTİR

Bu yazı, 105. yazım. 2021 ekimin üçünde başladığım bu tatlı yazma serüvenimde bugün 27. günüm. Usta yazar sitesine böyle bir şansı bana ve herkese sunduğu için çokça teşekkürler ediyorum.

Daha önce blogcu spot, radikal blog, milliyet blog da da yazılar yazdım. Fakat burası daha profesyonelce, daha fazla didindiğim bir alan oldu. 

Ayrıca usta yazar daki kategoriler ile yazılarımın hızlı bir şekilde incelenip sunulması çokça hoşuma giden hususlar oldu.

Bu yazma sürecindeki, kendime verdiğim yazı sayı hedefini 29 ekim de tutturdum. Gün olarak kendime aslında bu ayın sonunu 31 ekim i vermiştim. Bir hastane ve ufak rahatsızlık serüvenim olmasına rağmen çok şükür gününden önce kendi hedef sayıma ulaştım.

Yazmak, güzel geliyor çoğu şeye nazaran; iyi hissettiriyor beni. Hatıra kalıyor öncelikle; ileri yaşlardaki gelecekteki sana, sonra da sevdiklerime. En değerli miras herkese.

Hayatını güzelleştir ve sen de yaz.. 

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

MelihYALÇINÖZ Eğitim Fakültesi Lisans Mezunu İnsan Hakları Yüksek Lisans Mezunu Askeri Madalya Sahibi