19 Mart 2021 Instagram akış yenilenemedi hatası nedir, nasıl çözülür?

Bu yeni yazıda, Instagram'ın 2021 beslemesini değişik basit ve süratli düzenlemeler yenileyemediğini düzenlemenize dayanakçı olacağım. Kendi kendinize okumaya ve çözmeye devam edin. Bugün Instagram mobil resimleri araması başladı ve herkes bunun için deliriyor. Her yerde harikulade an için poz veren insanları bulabilir ve daha sonra bunu Instagram hesaplarında bulabilirsiniz. Bu şu anda trend. Peki ya o IG harikulade resmi sürüklemeye çalışıyorsanız ve sadece "Instagram Beslemeyi Yenileyemedi" kusuru alıyorsanız? Can sıkıcı değil mi?

 0
19 Mart 2021 Instagram akış yenilenemedi hatası nedir, nasıl çözülür?

Bu hata mesajını çoğu zaman alıyorsanız, büyük olasılıkla temel neden internet bağlantınızdır. Wi-Fi veya mobil veriniz zayıf olduğunda Instagram fotoğraflarının yüklenemeyeceğini unutmayın. Mobil Veri üzerindeyken Instagram'ın "yayını yenileyememesi" hatasının 2 ana nedeni olabileceğini unutmayın:

Sebep 1:

Ağ taşıyıcıları internet hızınızı düşürüyor. Döngünüzü kapattığınızda veya tahsis edilen hıza yaklaştığınızda hızınızı sınırlayan bazı mobil ağ taşıyıcıları vardır ve siz yenilenme döngüsüne kadar gecikme veya internet hataları yaşayabilir. Instagram dışında internette gerçekten sorun yaşıyorsanız ve mobil verilerle ilgiliyse mobil ağ sağlayıcınızla iletişime geçebilirsiniz.

Sebep 2:

Mobil veri kullanıcılarının toplam yükü bağlantıyı zayıflatıyor. Ağ trafiği genellikle kalabalık bir yerdeyken veya örneğin bir olayda ve Instagram hesabınıza kaydırmaya veya fotoğraf yüklemeye çalışırken gerçekleşir. Zayıf ila sıfır internet bağlantısı yaşayacaksınız. Bunun nedeni, mobil ağların aynı anda çok fazla isteği işleyememesidir. Öyleyse, bu sorunu yaşamaktan kaçınmak ve IG fotoğrafları çekmenin keyfini çıkarmaya devam etmek için bunun yerine Wi-Fi kullanabilirsiniz.

ÇÖZÜM OLARAK UYGULAYABİLİRSİNİZ!

*Instagram uygulamasını güncelleyin.
*İnternet Bağlantısını Kontrol Edin.
*İPhone / iPad'i yeniden başlatın.
*Instagram'ı kaldırın.
*Çift Hashtag'lerden kaçının.
*Instagram'da yeniden oturum açın.
*Yorumlarda İstenmeyen Sembolleri Silin.

**Bu arada "akış yenilenemedi" sorunu genellikle Instagram server hatasıdır.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow