2021 STEAM BÜYÜK YAZ İNDİRİMİ BAŞLADI!

Merhabalar! Evvet, heyecanla beklenilen Steam indirimlerinden biri daha başladı! Bu yazımızda, mutlaka almanız gereken 9 indirimli oyundan bahsedeceğiz :) İyi okumalar...

 0
2021 STEAM BÜYÜK YAZ İNDİRİMİ BAŞLADI!

24 Haziran 20.00 itibariyle başlayan ve 8 Temmuz'da sonlanacak uzun soluklu bir Steam indirimleri sürecine daha girdik...

Peki hala alacağınız oyunlara karar veremediniz mi?

İşte bu indirimde mutlaka almanız gereken bazı oyunlar:

1. The Witcher Wild Hunt

59,99'dan 11,99 tl'ye inen bu kaliteli oyunun grafikleri bir harika. Kısaca oyundan bahsedersek, profesyönel bir canavar avcısı olan Geralt ile kehanette bahsedilen bir çocuğu bulmaya çalışıyorsunuz bu yolculukta.

2. The Forest

%60 indirimle 32'den 12,80 tl'ye düşen bu oyunda bir uçak kazasından kurtuluyorsunuz ve kendinizi bir ormanda hayatta kalmaya çalışırken buluyorsunuz. Biraz korkunç bir oyun, unutmayın :)

3. Forza Horizon 4

92 tl'den 46 tl'ye düşerek harika bir oyun oynama fırsatını sağlıyor Steam. Bu oyunda çeşit çeşit arabalar sürerek üst düzey grafiklerin tadını çıkarabilirsiniz!

4. Mortal Kombat 11

82 liradan 24,60 liraya düşen bu güzel oyunu açıklamama gerek bile yok diye düşünüyorum :) 

5. Subnautica

Okyanusun derinliklerini keşfedeceğiniz ve binbir çeşit deniz canlısıyla karşılaşacağınız bu oyuna sadece 25 tl vererek sahip olabilirsiniz.

6. Cook, Serve, Delicious! 3?!

Farklı ve çeşit çeşit yemekler denemeyi ve yapmayı kim sevmez ki? 32 tl'den 19,20 tl gibi bir fiyata düşen bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

7. Far Cry 3

89 tl'den 13,35 tl gibi mükemmel uygun bir fiyata düşen bu oyun ile şiddetle yönetilen bir adayı ele almak için düşmanınıza karşı duracaksınız.

8. Soma

49 tl'den 4,90 tl'ye düşen Soma oyunu bilim kurgu-korku türünde en güzel örneklerden biri olarak çıkıyor karşımıza. Bu oyunu beğenmeyen cidden çok az insan bulunmakta.

9. Assassin's Creed Odyssey 

İndirimle 269 tl'den 80,70 tl gibi bir fiyata düşen bu oyun sayesinde Antik Yunanistan'ı resmen yaşayacaksınız derim :)

Listemizin sonuna geldiğimize göre, ne duruyorsunuz indirim bitmeden alın :)

Şimdiden iyi eğlenceler dilerim..

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow