2022 DEKORASYON TRENDLERİ

Bu yazımızda sizlerle birlikte 2022 yılında öne çıkan ev dekorasyon trendlerine yakından bakacağız. Evimizin dekorasyonu için yeni fikirler edineceğiz. Gelin birlikte bakalım...

 0
2022 DEKORASYON TRENDLERİ
2022 DEKORASYON TRENDLERİ
2022 DEKORASYON TRENDLERİ

2022 yılında ev dekorasyonu pandemi sürecinin etkisinde. Pandemi süreciyle 2 yıl boyunca evlerimize kapandık ve zamanımızın çoğunu evde geçirmeye başladık. Hatta evden çalışma nedeniyle birçoğumuz işimizi dahi eve taşıdık. Bu süreçten ev dekorasyonu da payını aldı. Gelin 2022 dekorasyon modasına birlikte bakalım.

FONKSİYONELLİK

Bu yıl çok fonksiyonlu mobilyalar revaçta. Az yer kaplayan ancak daha fazla işlevi yerine getiren ve evimizde gereksiz kalabalık yapmayan mobilyalar.

DOĞAL HATLAR

2022 yılında öne çıkan diğer bir akım keskin ve sivri hatlar yerine gözü yormayan, daha yumuşak ve yuvarlak çizgili mobilyalar. Bu sayede evimiz daha ferah ve enerji dolu oluyor.

YEŞİL BİTKİLER

Pandemi sürecinde evden dışarıya çıkamamanın ve doğadan uzak kalmanın etkisiyle olsa gerek canlı çiçekler ve yeşil bitkiler ön plana çıkıyor. Evinizin dekorasyonunu bunlarla tamamlayabilir ve evinizde doğal bir ortam oluşturabilirsiniz.

DOĞAL MATERYALLER

Bu yıl ahşap, keten, rattan gibi doğal materyallerden oluşan mobilyalar yine evlerimizde bol bol kullanabileceğimiz ve bizi evimizde doğal bir ortamdaymışız gibi hissettirecek.

ESKİYE ÖZLEM

Son yılların öne çıkan retro ve vintage modası bu yıl da etkisini sürdürüyor. Belki de eski güzel günleri hatırlattığı için olabilir.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow