akaryakıt fiyatlarına çifte indirim geldi mi?

akaryakıt fiyatlarında son haftada 8.kez değişmiş oldu.hem motorin yakıtına hem de benzine büyük indirim yapılmış oldu.motorin yakıtın litresi 1.90 tl benzinin litresine ise 2.15 tl indirim geldi. hem motorin yakıtına hem de benzin için büyük bir indirim gelmiş oldu. benzin yakıtın litresi istanbul için 18.14 lira ankara'da ise 18.34 lira izmir için ise 18.33 lira olmaktadır.

 0
akaryakıt fiyatlarına çifte indirim geldi mi?

akaryakıt fiyatlarına çifte indirim geldi mi?
akaryakıt fiyatlarında son haftada 8.kez değişmiş oldu.hem motorin yakıtına hem de benzine büyük indirim yapılmış oldu.motorin yakıtın litresi 1.90 tl benzinin litresine ise 2.15 tl indirim geldi.
hem motorin yakıtına hem de benzin için büyük bir indirim gelmiş oldu. benzin yakıtın litresi istanbul için 18.14 lira ankara'da ise 18.34 lira izmir için ise 18.33 lira olmaktadır.
motorin yakıtın ise; istanbul için 21.10 lira ankara için 21.27 tl ve izmirde 21 lira 34 kruş oldu.
akaryakıt fiyatları sürekli değişmektedir.23 kasım tarihinde benzin içib 1.16 lira motorine ise 25 kasım tarihinde 95 kruş indirim meydana gelmiştir.
akaryakıt fiyatlarının hesaplanmasında gümrüksüz rafine fiyatlarında özel tüketim vergisi ve enerji piyasası kurulu katma değer vergisi hariç olmak üzere rafineri satış fiyatı bulunmaktadır.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Yazarguven1 herkese merhaba! ustyazar.com web sitesinde yazarguven1 olarak ekonomi haberleri yazmaktayım.yazılarımı okur ve takip ederseniz çok sevinirim.