Akıl almaz olaylar zincirinin baş kahramanları palu Ailesi

Palu ailesi, Harun - Havva çifti ve onlarin 5 çocugu olan; Fatih, Isa, Emine, Meryem ve Ayse Melek'ten olusuyor. Aslinda gayet sıradan olan bu ailenin düzeni Emine ile evlenen Tuncer Ustael'in aileye girisiyle bozuluyor.

 0
Akıl almaz olaylar zincirinin baş kahramanları palu Ailesi

Akil Almaz Olaylar Zincirinin Bas Kahramanlari Palu Ailesi! 

Palu ailesi, Harun - Havva çifti ve onlarin 5 çocugu olan; Fatih, Isa, Emine, Meryem ve Ayse Melek'ten olusuyor. Aslinda gayet sıradan olan bu ailenin düzeni Emine ile evlenen Tuncer Ustael'in aileye girisiyle bozuluyor. Damat Tuncer kendisini aileye "Cinci Hoca" olarak tanıtıyor

Ve onlardan kendisine inanmalarını istiyor. Sözde "Cinci Hoca" kendisine inanmayanlari cezalandirmaya karar veriyor.

Palu ailesinin reisi Harun Palu ve kizi Meryem'in esi olan diger damat Ahmet Tahnal haricinde herkes Tuncer'e inaniyor.

Ama Tuncer bu iki kisiyi önünde bir engel olarak görüp bir plan yapiyor. Ahmet Tahnal hakkinda baldizi Meryem'i fuhusa zorladigi hakkinda iftiralar çikariyor.

Bunun sonucunda ise kayinbiraderi Isa'dan onu öldürmesini istiyor. Tuncer'e inanan Isa, Ahmet Tahnal'i vurup öldürüyor.

Bütün bu olaylar karsısında baba Harun Palu, oğlunun hapise girmesini istemediği için suçu üzerine alıyor ve hapse giriyor. Ve böylece Tuncer ona inanmayan iki kişiden de kurtulmuş oluyor

Esini kaybeden Meryem, iki çocuğu Melike ve Recep ile birlikte Tuncer'in yanında yasamaya başlıyor.

Meryem Tahnal, çocukları ile birlikte Tuncer'in evinde yasamak zorunda kalıyor. Bu arada Tuncer'in iğrençlikleri bitmek bilmiyor. Meryem ve çocuklarına tecavüz ve işkenceler yapıyo

Ama Tuncer'in iddialara göre türlü büyüler ve tehditlerle korkuttuğu Palu ailesinden kimse ona karşı çıkamıyor. Bu arada Tuncer, Meryem ve çocukları dışında kendi öz evlatlarına da tecavüz ediyor. Tuncer, büyü ve tehditle korkuttuğu kayınvalidesinin evinin üstüne konuyor.

Tuncer, öldürülen diğer damat A. Tahnal'in ailesinin Palu ailesini tehdit ettiği gerekçesiyle kayınvalide Havva Palu'yu korkutuyor ve ondan sahibi olduğu evin tapusunu alıp satıyor. 10 kişilik aile sözde tehditler yüzünden 3 ay boyunca bir otomobilin içinde yasamak zorunda kalıyor

Bütün bu olanlara dayanamayan Meryem Tahnal, Tuncer hakkında suç duyurusunda bulunuyor. Bunu duyan Tuncer, Meryem'i aç bırakarak, ağaca bağlayarak ve türlü işkenceler yaparak onu cezalandırıyor. İşkencelere dayanamayan Meryem hayatını kaybediyor.

Ve hiçbir cenaze işlemi yapılmadan Tuncer ve kardeşi Isa tarafından gömülüyor. 6 yaşındaki çocuğu "İçine cin girdi." gerekçesiyle ispirto içirerek öldürüyor.

Meryem'in ölümünden 1 yil sonra 6 yaşındaki kızı Melike'yi, Tuncer ve ona inanan aile fertleri "İçine cin girdi!" diyerek, ispirto ve sirke içirerek öldürüyorlar. Ve küçük kızın cesedini yine herhangi bir cenaze işlemleri yapılmadan annesinin bulunduğu araziye gömüyorlar.

Cenaze işlemlerinin yapılmamasının sebebi cesetlerin üzerindeki tecavüz ve işkence izlerinin ortaya çıkmaması! 4 yil hapishanede yatan baba Harun Palu, dışarıya çıkıyor. Bütün yaşananları öğrenince akil sağlığını yitiriyor.

4 yil islemediği cinayetin cezasını çektikten sonra tahliye olan Harun Palu, ailesine ulaşabilmek için damadı Tuncer'i arıyor ve ailesinde neler olduğunu soruyor. Tuncer yaşananları anlattıktan sonra kimseye anlatmaması için onu da tehdit ediyor.

Ama Harun Palu ilk is olarak polise suç duyurusunda bulunuyor. Daha sonra bütün yaşanılanları kaldıramayan Harun Palu akil sağlığını kaybedip akil hastanesine kaldırılıyor. Dolasıyla yaptığı suç duyurusundan bir sonuç çıkmıyor.

Harun Palu gibi Tuncer'in 2 öz çocuğu da babalarının yaptığı işkencelerin karşısında akli dengelerini kaybediyor.

Yıllar sonra Isa Palu, ablası Meryem'in ve yeğeni Melike'nin bulunabilmesi için Müge Anli'ya başvuruyor.

Isa Palu'nun Müge Anli'ya başvurmasıyla Türkiye gündemine bomba gibi düsen Palu Ailesi vakasındaki son gelişme ise Meryem ve Melike'nin cesetlerinin gömülü olduğu söylenen arazide yapılan çalışmalarda kemik parçalarının bulunması oldu.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow