AKSİYON FİLMLERİ

Şu an filmleriyle ve oyunculuğu ile zirvede olan bir isim Dwayne Jhonson. San Andreas filmi, Jumanji, Hızlı ve Öfkeli... Jason Statham' ın oynadığı Sürücü filmi. Kuralları ve tarzı olan profesyonel bir sürücüyü canlandırırken, başına gelen olaylardaki dövüş sahneleri ile nefes kesen film.

 0
AKSİYON FİLMLERİ

Film türleri içerisinde genellikle en çok sevilen türdür aksiyon filmleri. İnsanı ekrana ölesiýe kilitler. Filmin içinde gelişen olaylar ve sürprizler izlenmesi muhteşem bir hal alır.

Örneğin; Görevimiz Tehlike aksiyon film serisi. Tom Cruise un başrol aktörlük yaptığı filmde inanılmaz sahneler ve oyunculuklar gerçekleşir.

Hızlı ve Öfkeli film serisi, Vin Diesel muhteşem araba sürüş kabiliyetleri gösterir. Arkadaşları ile sahip oldukları son model süratli araçlar filmde boy gösterir.

Jason Statham' ın oynadığı Sürücü filmi. Kuralları ve tarzı olan profesyonel bir sürücüyü canlandırırken, başına gelen olaylardaki dövüş sahneleri ile nefes kesen film.

Batman serisi, yıllar içinde değişik oyuncular bu rolü üstlensede her oyuncunun hakkını vererek canlandırdığı karakter. Bizi ekrana heyecan ile bağlayan sahneler. Şehrini kötülerden temizlem arzusu ile gecenin karanlığımda beliren kara şovalye...

Son olarakta şu an filmleriyle ve oyunculuğu ile zirvede olan bir isim Dwayne Jhonson. San Andreas filmi, Jumanji, Hızlı ve Öfkeli...

Tavsiyelerim şimdilik bunlardır...

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

MelihYALÇINÖZ Eğitim Fakültesi Lisans Mezunu İnsan Hakları Yüksek Lisans Mezunu Askeri Madalya Sahibi