Arabanızı Güvende Tutacak 8 Hırsızlık Önleyici Cihaz

Alarm sistemlerinden tekerlek kilitlerine kadar en iyi hırsızlık önleyici araç cihazlarını bu listede bulabilirsiniz.

 0
Arabanızı Güvende Tutacak 8  Hırsızlık Önleyici Cihaz

Arabanızı zaten doğru yere park ettiniz, camları ve kapıları kilitlediğinizden eminsiniz ama bunlar gerçekten arabanızı güvende tutmak için yeterli mi?

Araba hırsızlığı son yıllarda en yaygın suç haline geldi ve Allah korusun, arabanız çalınacak bir sonraki araç olabilir. Hırsızlık önleyici araç sistemleri ve kilitleri, bu tür durumlardan kaçınmak için oldukça kullanışlı olabilir.

Arabanızın parçaları ayrı satıldığında, onları tekrar bulmak imkansızdır, bu nedenle ilk etapta arabanızın tamamen güvenli olduğundan emin olmak daha iyidir.

Sigorta gibi arabanızı korumanın birkaç yolu vardır, ancak prosedür yorucu olabilir .Arabanızı korumanın bir başka harika yolu da yüksek kaliteli aletler kullanmaktır.

Alarm sistemlerinden tekerlek kilitlerine kadar en iyi hırsızlık önleyici araç cihazlarını bu listede bulabilirsiniz.

Araç Kamerası

8+ Anti-Theft Devices to Keep Your Car Safe

Evlerimizi kameralarla güvende tutuyoruz, öyleyse neden aynı tekniğe sahip arabalarımız için aynısını yapmayalım? Bu gösterge kamerası 1080p videoları kaydeder ve karanlık gece koşullarında bile net ve net görüntüler sağlar.

Bu sadece bir kamera değil, aynı zamanda G sensörlerine sahip bir suç detektörü. Hırsızlık, kırık camlar vb. Gibi tüm ani olayları kaydeder. Ön kamera, aracın her yerini görmek için 360 ° döndürülebilir.

Direksiyon Kilidi

8+ Anti-Theft Devices to Keep Your Car Safe

Her gün binlerce aracın çalındığı bildiriliyor, bu nedenle arabanızı güvende tutmak için yüksek kaliteli bir ürüne ihtiyacınız var.

Hırsızlar yavaş değildir, ancak ne kadar hızlı oldukları önemli değildir çünkü bu direksiyon kilidi onları hareketsiz kılacaktır.

Kilit, direksiyon simidinin kendisine takılır ve direksiyon simidinizi herhangi bir zarardan korur.

 CarLock Uyarı Sistemi

Amazon.com: CARLOCK - 2nd Gen Advanced Real Time 3G Car Tracker & Alert  System. Comes with Device & Phone App. Easily Tracks Your Car in Real Time  & Notifies You Immediately of

Artık endişelenmeden uyuyabilirsiniz, Car Lock  sistemi gece boyunca arabanızı koruyacaktır.

Hemen hemen herkesin arabasında bir alarmı vardır, ancak CarLock sadece bir alarm sistemi değildir.

Arabanızı izler ve şüpheli bir olay meydana geldiğinde size bir bildirim gönderir.

Sürücünün aylık puanını verir, böylece arabanın güvenilir sürücüsünü tanır. Ardından, başka bir kişi arabayı sürmeye çalışırsa, sizi algılar ve uyarır.

Çocuğunuzun araba ile evden gizlice çıkmasından şüpheleniyorsanız, hiç düşünmeden alabilirsiniz!

 Araba Anahtarı Koruyucu

8+ Anti-Theft Devices to Keep Your Car Safe

Hırsızlar son yıllarda çok yetenekli hale geldi ve arabanız için daha güçlü koruyuculara ihtiyacınız var.

Bu, doğrudan bir casus filminden geliyormuş gibi gelebilir ama hırsızlar arabanızın anahtarını kopyalayıp arabaya girebilirler. Bu faraday çantası, arabanızın anahtarı için bir sinyal engelleyici sağlar, böylece hırsızlar sinyalleri ondan alamaz. Ayrıca, taşıması çok kolaydır ve kredi kartı ve kimlik gibi öğeleriniz için ekstra saklama alanı sunar. Sinyal engelleyici onları da koruyacaktır!

Mini GPS İzleyici

8+ Anti-Theft Devices to Keep Your Car Safe

Arabanız çalındığında, en zor şey arabanızı geri almaktır ve sigorta acenteleriyle uğraşmaya çalışmak sinir bozucu bir deneyimdir.

İlk etapta güvenli tarafta olmak daha iyidir, bu yüzden çok fazla çaba ve para harcamadan arabanızı güvende tutmanın bir yolu burada. Bu GPS izci, küçük ve uygun tasarımıyla hayatınızı kurtaracak. Konumdan bağımsız olarak size aracınızın tam konumunu verir. Bu küçük ama etkili alet ile arabanızın doğru noktasını öğrenebileceksiniz!

Güvenlik Lastik Kelepçesi

8+ Anti-Theft Devices to Keep Your Car Safe

Bu lastik kelepçesi tekerleğinizi sıkıca sarar, böylece onunla herhangi bir hırsızlığı önleyebilirsiniz. Arabalar, motosikletler, kamyonlar ve scooterlar için ayarlanabilir. Kurulum gerektirmez. Ayrıca, 2 anahtarla birlikte gelir, yani birini kaybederseniz veya kırarsanız, diğer anahtar sizde olur. Kırmızı ve sarı renkleri ile çok görünür olduğundan, bu hırsızlık önleyici cihaz, görüşte göz korkutucu bir faktör olarak çalışacaktır!

Araba Alarm Güvenliği

8+ Anti-Theft Devices to Keep Your Car Safe

Biri arabanıza karışıyorsa ve siz evden uzaktaysanız, bir detektöre ihtiyacınız vardır. Bu anahtarsız araba alarm sistemi, arabanızı kilitleme ve kilidini açma ve aracınızı emniyete alma yeteneği sağlar.

Sistem iki adet 5 düğmeli uzaktan kumanda, bir kontrol modülü, bir kablo demeti, bir siren ve bir LED gösterge ışığı içerir. Hırsız aracınızı seçerse, hemen pişman olacaktır!

Kablosuz Hırsızlık Önleme Alarmı

8+ Anti-Theft Devices to Keep Your Car Safe

Ne tür bir hırsız olayda yakalanmak ister ki? Hiç kimse olduğunu varsayıyoruz. Süper yüksek sesli bir alarm sistemi varsa. Artık hiçbir hırsız aracınızı çalmaya cesaret edemeyecek. Herhangi bir titreşim veya sarsıntı algılandığında tetiklenecek ve çalacaktır.

Tuşa basana kadar alarm sesi durmayacaktır. Bisikletlerde, arabalarda, motosikletlerde ve scooterlarda yaygın olarak kullanılır.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow