ARTAN GIDA FİYATLARI

2021 yılı şu günlerde ise, yüz liraya sadece marketten iki veya üç çeşit ihtiyaç alabilmekte ve asla ve asla bir market poşeti yüz liraya dolmamaktadır. Abur cubur keyfi yapan insan sayısı dahi azaldı. Markette bir türk lirasının altına çikolata kalmadı desek yeridir.

 0
ARTAN GIDA FİYATLARI

Gıda fiyatları aldı başını gitti. Sağlıklı beslenebilme günleri sona erdi. Şu an sadece karnını doyurabilme günleri, aç kalmama günleri var. Demek istediğım; istediğin gibi alamazsın; tavuğunu, kıymanı, etini çünkü pahalılık söz konusu.

2015 yılında İstanbul Kurtköy semt pazarından elli liraya sebze ve meyve aldıktan sonra, ardından marketten elli liraya ihtiyaçlarımı alıp eve döndüğünde toplam 100 TL harcamaya bir hafta yiyip içip doyabilen yeni evli bir çift...

2021 yılı şu günlerde ise, yüz liraya sadece marketten iki veya üç çeşit ihtiyaç alabilmekte ve asla ve asla bir market poşeti yüz liraya dolmamaktadır.

Abur cubur keyfi yapan insan sayısı dahi azaldı. Markette bir türk lirasının altına çikolata kalmadı desek yeridir. Çocuklara alınan süt burgerler bile iki lira şu an. 

Ne oldu bu gıda fiyatlarına nasıl düzelir bu iş...

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

MelihYALÇINÖZ Eğitim Fakültesi Lisans Mezunu İnsan Hakları Yüksek Lisans Mezunu Askeri Madalya Sahibi