ASLAN GİBİ!

UEFA AVRUPA LİGİNDE bu sezon harikalar yaratan temsilcimiz Galatasaray, son 16 karşılaşmasında dünya devi Barcelona karşısında ASLAN GİBİ oynadı fakat şanssızlıklar ile de beraber sonunu getiremedi.

 0
ASLAN GİBİ!

Her Şey Çok Güzeldi

Nou Camp'ta gerçekleşen ilk maçta çok güzel mücadele edip önemli pozisyonlar da yakalayarak takdire şayan bir maç çıkaran temsilcimiz deplasmandan beraberlikle dönmüştü ve sırada CEHENNEM vardı. Bu atmosfer karşısında Barcelona'nın genç ve yetenekli oyuncuları dönem dönem etkilense de maç içinde kendilerini toparladılar. Mücadele, atmosfer ve güzel oyun her şey mükemmel ilerlerken gelen Marcao'nun kafa golü ile umutlar iyice artmış ve Ali Sami Yen Cehennemi coşkusunu arttırmıştı.

Talihsizlikler Peşimizi Bırakmadı

Golden sonra maalesef ki reaksiyonu zayıflayan ve gevşeyen bir takımımız vardı fakat buna rağmen maçı önde götürebilirdik. Van Anholt'un geçirdiği sakatlık, zorlamasına rağmen devam edememesi ve ardından tedavisi kenarda devam ederken yani 10 kişi kalmışken yenilen gol moralleri bozdu.

Diğer bir talihsizlik derbide sakatlanan Sofian Feougli oldu. İlk maçta ikinci yarı defansta aksasa da pas oyununa katkısı çok olmuştu ve yine çok ciddi bir şekilde yararlanabilirdik.

Kaçan pozisyonlar ise bir diğer şanssızlıklarımız oldu. Kerem'in ve Gomis'in girip de sonuç alamadığımız çok net pozisyonlar ve de ilk maçta Gomis'in ofsayt sebebi ile geçersiz sayılan golü hayallerimizi kursağımızda bıraktı.

Barcelona'nın Çirkin Hareketleri

İlk maçın ardından bazı oyuncuların sosyal medyadan yazdığı demeçler, Jordi Alba'nın taraftara yönelik çirkin reaksiyonu ve Pique'nin yine taraftarı tahrik etmeleri...

Çirkinlikler yazmakla bitmez fakat büyüklüğün hangi takımda olduğunu bildiren spiker Ertem Şener'e de bir teşekkür ve takdir bildirmekte fayda görüyorum.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow