BEŞİKTAŞ'TA ŞAMPİYONLAR LİGİ KABUSU SÜRÜYOR.

Şampiyonlar Ligindeki Temsilcimiz Beşiktaş maalesef 3.maçında evinde Sporting Lisbon'a 4-1 mağlup oluyor ve 3 maçta 0 puan ile grupta mücadelesine devam ediyor. Gruptan çıkma ihtimali ve diğer detaylar haberin devamında.

 0
BEŞİKTAŞ'TA ŞAMPİYONLAR LİGİ KABUSU SÜRÜYOR.

Maç Öncesi

Sakatlıktan dönen Pjanic ve Texeira'nın da oynaması ile ilk kez tam kadro ve favori olarak Şampiyonlar Ligi maçına çıkacak olan Beşiktaş'ta tek düşünce galibiyet ve üç puandı. Ofansif bir futbol sergileneceğinin sinyallerini de maç öncesi konuşmasında Sergen Yalçın dile getirmişti. Taraftarının da desteği ile galibiyet çok olası bir senaryoydu.

Maç Anları

Maça ideal 11'i ile başlayan temsilcimiz beklenildiği gibi taraftar desteği ile ofansif bir anlayışla başladı. Yenilen köşe vuruşu golü maalesef ülkece kanayan yaramız. Fakat iştahlı futbolunu sürdüren ekibimiz köşe vuruşundan bulunan gol ile karşılık verip tam havaya girse de santradan direk buldukları köşe vuruşu ile aynı golü atınca büyük bir demoralizasyon yaşandı. Tekrar maça dönüp beraberliği yakalamak için çabalansa da VAR'dan gelen penaltı kararı da üstüne toz biber oldu. Son dakikalarda gelen Texeira'nın golü tam ilaç olup tekrar maça bağlanmayı ve havayı yakalamayı sağlayacakken o da VAR'dan iptal edilince daha da kötüsü olmaz denilen her şey maalesef temsilcimize oldu ve sahadan 4-1 mağlup ayrıldık. Bu sonuçla birlikte grubun görünen en zayıf halkasında da yenilere ilk 2 şansımızı zaten bitirdik. 3.lük için şansımız matematiksel olarak devam etse de çok zor olduğunu net bir şekilde belirtmek gerek.

Maç Sonu

Ekibimiz açısından bardağın dolu tarafına bakmak istersek kaleci Ersin çok genç yaşta çok önemli tecrübeler kazandı. Bu da milli takımımızın yakaladığı jenerasyon ile birlikte uzun bir müddet kaleci sıkıntısı yaşamayacağı anlamına geliyor. Ha keza Sergen Yalçın da Şampiyonlar Ligi arenasını solumuş oldu ve gelecekte emiminim kariyerine olumlu yansımaları olacaktır.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow