CHP IĞDIR İL YÖNETİMİNE YENİ ATAMA: SÜRPRİZ İSİMLER VAR

CHP İL YÖNETİMİNE YENİ ATAMA: SÜRPRİZ İSİMLER VAR Cumhuriyet Halk Partisi Iğdır il yönetimine 21 kişiden oluşan yeni atama yapıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile Genel Sekreter Selin Sayek Böke tarafından imzalanan 16 Ocak 2023 tarihli MYK kararı il örgütüne tebliğ edildi.

 0
CHP IĞDIR İL YÖNETİMİNE YENİ ATAMA: SÜRPRİZ İSİMLER VAR

CHP İL YÖNETİMİNE YENİ ATAMA: SÜRPRİZ İSİMLER VAR

Cumhuriyet Halk Partisi Iğdır il yönetimine 21 kişiden oluşan yeni atama yapıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile Genel Sekreter Selin Sayek Böke tarafından imzalanan 16 Ocak 2023 tarihli MYK kararı il örgütüne tebliğ edildi. İl başkanlığına Baysal Ünsallar’ın atandığı yeni yönetim CHP’yi Iğdır’da seçimlere götürecek. İl yönetiminde her kesimden birçok belde ve köyden isimler yer aldı. Başka partilerde yer alan ailelerdenden de yönetime girenler oldu.

CHP Iğdır il teşkilatına üye kayıtları her geçen gün artıyor. CHP Iğdır İl Başkanlığına atanan Baysal Ünsallar gazetemize yaptığı açıklamada, “Genel Başkan’ımızın başkanlığında merkez yürütme kurulumuzun takdiri ile yeni yönetimimizle birlikte il başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Yıllardır partimizin gençlik kollarından başlayarak her kademesinde görev yaptım. Partimin işleyişini, Iğdır’ın siyasi atmosferini, iktidara yürüyen CHP’nin misyonunu çok iyi biliyorum. İlimizdeki tüm üye arkadaşlarımızla birlikte ülkemize ve ilimize en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz demeden çalışarak partimizi iktidara taşıyacağız. Hedefimiz, 2023 yılında yapılacak olan seçimde en iyi sonucu alarak partimizi ve millet itifakını seçim zaferine taşımaktır. Bizlere bu görevi layık görenleri mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu. İşte sürpriz isimlerin yer aldığı yeni CHP Iğdır İl Yönetimi:

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Tahirkavri Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi Cep: 05347170129