Cildiniz İçin Pratik 3 Maske

Cildiniz yıpranıyor kuruyorsa bakım yapmanın zamanı gelmiş demektir.

 0
Cildiniz İçin Pratik 3 Maske

Cildinize İyi Gelecek 3 Pratik Yöntem
Günlük yaşantımızda maruz kaldığımız bir çok etmen cildimize zarar veriyor yıpranmasına sebep oluyor. Bir de pandemi sürecinde sabun dezenfektan derken cildimiz sürekli tahrişe uğruyor.
Hem ellerimiz hem de yüzümüz için yenileyici ve fresh bir etki bırakacak 3 yöntemden bahsetmek istiyorum haftada bir iki kez uygulayarak kendinize güzel bir bakım sunabilirsiniz.

• Limon Maskesi
Bir limonu ikiye ayırıp şekere bulayarak hem yüzünüze hem de ellerinize uygulayabilirsiniz. 10-15 dakika içinde yıkayınız. Haftada 2 defa uygulanabilir.

• Yoğurt Maskesi
Bir kaseye üç kaşık yoğurt bir kaşık zeytin yağı ve birkaç damla limon ekleyip iyice karıştırınız. Elinize ve yüzünüze uygulayabilirsiniz. 10 dakika sonra yıkayınız. Haftada 2 defa uygulanabilir.

• Kahve Maskesi
Burada o kadar işleme ihtiyaç duymayacaksınız Türk kahvenizi hazırlayıp huzurla kitabınızı okuyabilirsiniz kahveniz bittikten sonra dibinde kalan telveyi cildinize uygulayabilirsiniz. 10-15 dakika sonra yıkayınız. Haftada 2 defa uygulanabilir.

Yazdıklarımı bizzat denemiş biri olarak sivilcelerim azaldı ve cildim pürüzsüzleşti tabi ki her cilt aynı değildir. Cildinize uygulamadan önce elinizin dış kısmına biraz uygulayıp bekleyin eğer herhangi bir yan etkisi yoksa cildinize uygulayabilirsiniz. 

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow