Deste Seç (1,2,3))

Öncelikle derin bir nefes alın ve gözlerinizi kapatın, gözünüzün önüne gelen ilk sayı destenizdir.

 0
Deste Seç (1,2,3))

1

Duygusal anlamda gerçekten çok katı ve duvarları olan birisiniz. Geçmişte yaşadığımız tecrübeler ve hayatınıza girip çıkmış insanlar böyle olmanıza sebep olmuş ve hayat sizi bu noktaya getirmiş. Olması gereken olmuş, yaşanması gereken yaşanmış tecrübe edinmişsiniz, yaralanmışsınız kırılmışsınız zorlandığınız geceler olmuş, geçmeniz gereken dönemlerden geçmişsiniz ve bunların sonucunda almanız gereken dersleri almışsınız.

Ve artık hazırsınız! Kendi benliğinize ulaşma yolunda adımlar atmaya başlayabilirsiniz. 

Aklınıza gelen konuda önünüzde fazlaca seçenek var ve gerçekten kararsız kaldığınız bir durumdasınız. Karar vermeniz gerekiyor. Cevabı aslında içten içebilseniz de karar vermekte anlamsız bir şekilde zorlanıyorsunuz.

Hislerinize ve duygularınıza kulak verin, meleklerinizden yardım isteyin; size seve seve yardımcı olacaklardır.

Işıkla kalın✨

2

Düştüğünüz umutsuzluk, bitti dediğiniz anda gelen umut ışığı; görülmesi gereken başarılar.. Sahiden ne tuhaf değil mi? Tam bitti dediğiniz anda yeniden bir ışık yanmış ve mutluluk size doğru adım adım geliyor. Şuana kadar gördükleriniz sadece başlangıçtı, huzur çok yakın. 

Kendinizi hafife alıyor ve  potansiyelinizi gizliyorsunuz; ama artık bu dönem sona eriyor. Kendinizi gösterme zamanı! Başarılı olduğunuz konularda kendinizi geri çekmeyin, unutmayın ki bunu yapabilirsiniz ve bir kez yaptıktan sonra, o ışık bir kez açığa çıktıktan sonra söndürülmesi imkânsız olacak. 

Yorgun hissettiğiniz, düşündüğünüz ve yıprandığınız tüm konular artık geçmişte kalmış. Bunları aşmanın huzuruyla yolunuza devam edin. Gelmeyecek olanı beklemekten de vazgeçin, ruhunuz en doğrusunu bilir.

Işıkla kalın✨

3

Aklınıza gelen yeni bir şehire yerleşmenin, yeni başlangıçların tam vakti. Artık olmayacak olayları, kişileri bırakın ve kendinizi onlar için yıpratmayın. Bir kağıt kalem alın; hepsini isimleri ve size kattıklarıyla birlikte affettiğinizi yazıp her şeyi toparlayıp o kapıyı kapatın. Zaman geldi. Olayları kendi lehinize çevirme, göremediğiniz seçenekleri görmek için artık hazırsınız. Bambaşka bir bakış açısı, bambaşka bir siz demek. 

Her şeyi, herkesi geride bırakıp kendinize dönün. Kendinizi bolluğun ve bereketin akan suyuna bırakın. Düşünmeyi bıraktığınızda güç size gelecek. Yaşadığınız küçük maddi sıkıntıları zamanla geride bırakmaya başlıyorsunuz. 

Haberler iyi; sıkıntıların geride kaldığı mutlu günler çok yakın..

Işıkla kalın

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

tarottan hissettiklerimi dile getirebildiğim kadar