El Salvador Sonrası Bitcoin Düşüşte

Değişen haber akışları ve değişen bitcoin ile alt coin pariteleri. Tabi ki bunlar sıradan haber akışları değil ucunda çok ciddi kayıplar veya ciddi kazançlar duruyor. Haliyle çok büyük fırsatları neresinden yakalayacağımızı bilmek çok önemli. Şimdi bitcoinin son haber akışındaki durumunu hep birlikte değerlendirelin.

 0
El Salvador Sonrası Bitcoin Düşüşte

Yükseliş Başlamıştı

Kimilerine göre ayı piyasasının sinyali kimilerine göre düzeltme fakat herkese göre can sıkıcı bir dönem olan Bitcoin'in 30 K dolar civarındaki hareketleri geçtiğimiz günlerde çok sert bir şekilde yukarı yönlü kırılmıştı. Dalgalı bir seyir izlese de yükseliş trendi sürekli korunmuştu.

Olumlu Haber Olumsuz Hareket

Her ne kadar El Salvador haberinin hemen ardından 50 K Dolar seviyesinin üstüne kendini atsa da olumlu bir haber akışının ardından yaşanan yaklaşık yüzde 15'lik bir düşüş yatırımcıları biraz tedirgin etmişti. Ve bu düşüş ile 40 K Dolar seviyelerine geri gelmişti.

Diğer Alt Coinler De Nasibini Aldı

Bitcoin'de yaşanan sert düşüşler diğer alt coinlerdeki düşüşlerin de adeta tetikçisi oldu.

Satışlar ve Alışlar

Kimi yatırımcılar kötü geçen dönemin ardından satışlarını gerçekleştirip kazancını cebine koymayı tercih ediyor. Madenciler tarafından da Bitcoin çıkışı gerçekleştiriliyor. Fakat bunlara karşın El Salvador yaklaşık 150 Bitcoin alımı gerçekleştirdi.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow