EN ÇOK İZLENEN 4 TÜRK YOUTUBE KANALLARI

Youtube özellikle son zamanlarda sadece video yüklemek izlemek için değil aynı zamanda bir çok kişi için gelir kapısı olmaya başladı. Bugün biz de bu hobiyi işe çeviren kanallardan bahsedeceğiz.

 0

1. NETD MÜZİK

Bir çok sanaçının ve müzik gruplarının şarkılarını ve kliplerini yayınlayan netd müzik en çok abonesi olan youtube kanalı. Şu an  20,9 milyon aboneye sahip kanalın 19 binden fazla videosu var. 

2. ENES BATUR

Youtube'a 18 Kasım 2012 tarihinde katılan Enes Batur'un toplam 8 milyardan fazla izlenmesi var. 15,4 milyon aboneye sahip kanalın 2000' e yakın videosu var.

3. OYUNCAKOYNUYORUM

Takipçilerinin büyük bir çoğunluğunun çocuklardan oluştuğu bu kanalın 9,8 milyon abonesi bulunmakta. Her videosu 1 milyondan fazla izleniyor. Oyuncakoynuyorum kanalının toplamda yüklenmiş 725 videosu var.

4. ATV

Aynı zamanda kendisi bir televizyon kanalı. Yotube kanalında ise televizyonda paylaşılan dizi film ve fragmanları paylaşıyor.  En çok Müge Anlı videoları izlenen atv kanalının 8,5 milyondan fazla abonesi bulunuyor. 18,226 adet ise paylaşılmış videosu bulunmakta.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow