En Güzel 7 Facebook Oyunu

Facebook ilk çıktığı günden bu yana büyük kitleleri çevresinde toplarken zaman içinde kullanıcı kitleleri değişti kimileri uygulamayı kullanmayı bırakırken başka kesimler ise uygulamaya yeni geçiş yaptı. Birçok güncelleme vs. şeyler değişti. Fakat değişmeyen tek bir şey vardı. O da kaliteli ve eğlenceli oyunları. Bu oyunlar hangileri peki, gelin birlikte bakalım.

 0

1. Bil ve Fethet

Bil ve Fethet

Hemen hemen herkesin ilgisini çeken ve kanaatimce Facebook'un en iyi oyunu olan bu oyun, bilgi donanımının ve stratejinin öne çıktığı bir oyundur. Daha önce oynamadıysanız ve oyunlarla haşır neşirseniz kesinlikle öneririm.

2. Top Eleven Football Manager

Top Eleven Football Manager

Futbol tutkunları için birebir olan oyunda diğer insanlarla da iletişim kurarak hem futbol bilginizi ve eğlencenizi arttırabilirsiniz hem de seviyenizi yükseltebilirsiniz. Ama dikkat edin iletişim kurduğunuz diğer td ler sizi tuzağa düşürmesin. Çünkü bilirsiniz futbol endüstrisi dostları düşman eder. :D

3. FarmVille

FarmVille

İngilizce bilenlerinizin kolayca anlayacağı üzere toprak ve geliştirme üzerine kurgulu olan oyun biraz süreç şeklinde ilerliyor. Bu tarz oyunları seviyorsanız oyunun en iyilerinden ve en ilklerinden olduğunu söyleyebilirim.

4. Shadow Fight

Shadow Fight

Bire bir dövüş şeklinde ilerleyen oyun dövüş sporları tutkunları için kesinlikle çok eğlenceli olacaktır. Oyunun giderek zorlaşması ve daha teknik hareketlerin işin içine girmesi oyunu daha da keyifli hale getiriyor.

5. Clash of Clans

Clash of Clans

Önceden belirteyim bu oyun biraz daha oyun severlerden çok oyun bağımlılarına özel çünkü dikkat bağımlılık yapabilir. Klan oluşturmak amaçlı oyunda işin içinde her türlü şey var. Dikkatli olmalı ve sürekli yükselmelisiniz. Kesinlikle çok eğlenceli ama dediğim gibi sinir katsayınızı yükseltebilirsiniz.

6. Criminal Case

Criminal Case

İpuçları yardımı ile suç olaylarını çözüme kavuşturmaya dayanan oyunun sürükleyici bir yapısı vardır. Kesinlikle çok eğlenceli ve oyunun kendini tekrardan ziyade bir yerde bitecek olması oyun bağımlılığı gibi bir riski de ortadan kaldırıyor. Daha önceden oynamamış insanlar için kesinlikle öneririm.

7. Jetpack Joyride

Jetpack Joyride

Çocukluğumuzdaki her güzel oyundan birer esinti sunan bu oyunu özellikle eski tarz oyunları sevenler için kesinlikle öneriyorum. En güzel Facebook oyunları listesinde yer almayı kesinlikle hak ediyor.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow