En İyi 8 Video Sunum Platformu - Çevrimiçi Video Sunumları Oluşturun ve Paylaşın

Göz önünde bulundurmanız için en iyi 8  video sunum yazılımı.

 0
En İyi 8  Video Sunum Platformu - Çevrimiçi Video Sunumları Oluşturun ve Paylaşın

Video sunumları, içerik sunmanın görsel ve ikna edici bir yolunu sağlar. Hedeflere ulaşmak için ticari, eğitimsel, teknolojik veya diğer türden sunumlar için faydalıdırlar. Göz önünde bulundurmanız için en iyi 8  video sunum yazılımı. Çevrimiçi video sunumu oluşturmak ve paylaşmak için kesinlikle güçlü bir çözüme sahip olacaksınız. 

Focusky (Kesinlikle Önerilir)

Etkileşimli bir çevrimiçi platformla Focusky, herkesin sunum ve animasyonlu videolar oluşturmasını kolaylaştırır. Windows veya Mac için masaüstü istemcisini özgürce indirebilirsiniz, ardından kullanıcı dostu arayüz ve sürükle ve bırak özelliği, video sunumunuzun mükemmel bir şekilde tasarlanmasını sağlayacaktır. Video sunumunuzu canlandırmak için aşağıdaki özelliklerin tüm avantajlarından yararlanın:

● Sorunsuz 3D geçiş efektleri: yakınlaştırma, kaydırma ve döndürme.
● 10 farklı stilde görselleştirilmiş grafikler.
● Masaüstü etkinliklerini yakalamak için kendi yaptığınız videolar ekleyerek ekran kaydı.
● İçeriği geliştirmek için 300'den fazla animasyon efekti.
● Grid, içerik yönetimi ve düzen tasarımına yarar sağlar.
● İzleyicilerden güçlü bir tepki uyandırmak için arka plan müziği.
● 9 yayın türü dünya çapında ulaşmanızı sağlar.

Animoto

"Kendileri için en önemli şeyleri paylaşmak için videonun gücünü kullanan milyonlarca işletme, fotoğrafçı ve aileye katılın." Animoto, video sunumu oluştururken yaratıcılığı keşfetmenizi sağlayan harika bir yazılımdır. Herkesi Facebook'ta veya diğer sosyal ağlarda iyi performans gösteren bir video oluşturucu yapar.

Biteable

Dünyanın en basit video yapımcısı olmayı hedefleyen Biteable, dakikalar içinde çevrimiçi animasyonlu video sunumu yapmanızı sağlar. İçinde eylemler ve sahneler bulunan önceden tasarlanmış şablonlar, kendi içeriğinizle düzenlenebilir. Basit sürükle ve bırak zaman çizelgesi, özelleştirmeniz için uygundur. Bitirdikten sonra, bir düğmeye basarak video sunumunuzu YouTube, Twitter veya Facebook'ta paylaşabilirsiniz.

PowToon

PowToon ile harika video sunumları oluşturmak ücretsiz ve harika. Hazır bir şablon kullanarak, sadece 20 dakika içinde profesyonel görünümlü bir videoya sahip olabilirsiniz. Pazarlamacı veya öğretmen olsanız da, daha geniş bir dikkat çekmek için sezgisel bir video sunumunuz olabilir ve etkili iletişim kurabilirsiniz.

Movavi

Movavi Video Suite video sunum yazılımı, bilgisayarınızda profesyonel kalitede videolar oluşturmanıza yardımcı olur. Herhangi bir deneyim sahibi olmanıza gerek yok, sadece 5 adımda sunumlarınız hareket halinde. Görüntü kalitesini iyileştirme, Hollywood'a layık efektler, yüksek dereceli başlıklar ve solmalarla, bu hepsi bir arada video yazılımıyla yaratıcılığı özgürce kıvılcımlayabilir ve şık video sunumları tasarlayabilirsiniz.

Wideo

Videoları kolayca oluşturun, düzenleyin ve paylaşın. Wideo, sosyal medya kampanyalarını çarpıcı videolarla güçlendirmek için harika bir video sunum yazılımıdır. Şablonları seçip sıfırdan başlayabildiğiniz için tasarımda üretkenliğinizi artırır. Kodlama veya programlama becerisi gerekmez.

Magisto

Video sunumlarının gücüyle kitlenizi büyütün. Magisto, profesyonel hikayeyi ve tutkuyu videolarla sergilemeniz için size ilham verir, günlük videoları ve fotoğrafları güzelce düzenlenmiş filmlere dönüştürmek dakikalar alır. Düzenlemesi kolay ve mükemmel paylaşımla, izleyiciler içeriğinizle iyi bir şekilde ilgilenecek.

Animaker

Animaker, profesyonel düzeyde animasyonlu videolar oluşturmanın önündeki engelleri kaldırıyor. Bu video sunum yazılımı, komik animasyonlu videolardaki içerikleri getirmeniz için bir platform sunar. Harika video sonuçları için 5 popüler video stili birlikte çalışılabilir. Şaşırtıcı ve farklı olmak gerekirse, bu araç tasarımda atılım yapmanıza fayda sağlar.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow