EN ÖNEMLİSİ SAĞLIK

Birde şu kış aylarında bağışıklık sistemimize katkı şağlayacak besinler tüketmeyi unutmamalıyız. Bir daha bu şekilde ağrı yaşamamak ve bu şekilde ağrı ile çalışmamak ve de sevdigım hobim olan yazı yazma vb işlerimi aksatmamak için derman bukuncaya kadar uğraşcam. 

 0
EN ÖNEMLİSİ SAĞLIK

Herşeyin başı sağlık diyen en doğrusunu söylemiş. Gerçekten sağlık olmadı mı diğer herşey en son planda kalıyor. 26 ekimde başlayan ve 27 ekim de biten yaklaşık iki gün süren baş ağrısı çektim.  Bu akşam salı ve çarşamba için planladığım 19 tane yazımı sırf bu baş ağrısından dolayı yazamadım. Eğer planım tutsaydı bugün 105. Yazımı bitirmiş olacaktım.

İşin kötü yanıda yanımda çalışma arkadaşım olmadığından iş yerimde bu ağrı ile çalışmak zorunda oluşumdu. Bir de işim gereği günde neredeyse yüze yakın insan görüyorum.

Şu anda bu yazımı yazdıgım saat 20: 34 ve çok şükür iyiyim. Pazartesi için üniversite hastanesinden mhrs sistemi üzerinden randevularımı aldım.

Bir daha bu şekilde ağrı yaşamamak ve bu şekilde ağrı ile çalışmamak ve de sevdigım hobim olan yazı yazma vb işlerimi aksatmamak için derman bukuncaya kadar uğraşcam. 

Birde şu kış aylarında bağışıklık sistemimize katkı şağlayacak besinler tüketmeyi unutmamalıyız.

Sağlıklı günler...

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

MelihYALÇINÖZ Eğitim Fakültesi Lisans Mezunu İnsan Hakları Yüksek Lisans Mezunu Askeri Madalya Sahibi