Eski Sevgili Döndürmek Çok Basit

Sizde eski sevgilinizi düzgün bir boşvermişlik ile döndürebilirsiniz. Her yolu denedim olmadı deme! Belki de denemediğin tek yol budur. Haydi gelin beraber inceleyelim.

 0
Eski Sevgili Döndürmek Çok Basit

Çok ümit verici değil mi? Ne yazık ki günümüzde insanlar bu söze çok bel bağlıyor. Üzerine ritüeller, olumlamalar yapılıyor. Ama üzücü haber şu ki: eski sevgili ritüellerle ya da büyülerle dönmez. Boşuna paranızı dolandırıcılara kaptırmayın. İnsanların zor zamanlarından yararlanarak para tuzağı kuruyorlar.

Size ücretsiz, malzemesiz eski sevgilinizin nasıl döneceğini söyleyeceğim! (Denendi)

Doğanın kanunu, kaçan kovalanır. İstediğin kadar ağla, istediğin kadar peşinden koş nafile. Eski sevgili, ondan enerjinizi çektiğiniz zaman döner. Asla şaşmaz.

Peki nedir bu enerji?

Gün içerisinde sürekli onu düşüp, ondan mesaj bekleyip, onun için ağlarsanuz ona aslında iyi ya da kötü bir enerji gönderirsiniz. Eğer onu düşünmez, kendi hayatınıza odaklanır ve tüm ilginizi kendinizde toplamayı başarırsanız aradaki enerji akışı kesilir. Karşıdaki kişi bunu farkeder. İşte o an aklına düşersiniz.

Bu kimi zaman iki hafta sürer kimi zaman bir yıl. Sizin iradeniz ile ilgili.

Ya da bunların hepsini boşverin, giden gitmiştir. Belki hepsi budur ve çok zorlamamak lazımdır. Sizi istemeyeni siz hiç istemeyin. Eğer dönerse de siz ona güzel bir Osmanlı tokatı atın.

Sevgiler

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow