Elektronik Kitaplar

Bilim ve teknoloji alanında birçok gelişme kaydedilen dünyada, elektronik kitaplar da bu gelişmelerin içinde yerini almıştır. Artık tek bir tıkla istediğimiz kitaba rahatlıkla ulaşabilmekteyiz.

 0
Elektronik Kitaplar

Gelişen dünya ile birlikte kitapların tozlu sayfaları, yerini günümüzde elektronik sayfalara bıraktı. Artık metroda, metrobüste ya da herhangi bir araçta yanımızda kitap olmadığında bile telefonumuzdan rahatlıkla kitaplara ulaşabiliyoruz. Elbette ki bu durum bir kitaba dokunmanın, o kitabın sayfalarını çevirmenin lezzeti ile aynı olmasa da insanların kitaplara ulaşımını kolaylaştırması açısından faydalı bir gelişme.

Sadece roman, hikâye vb. türlerde değil, akademik araştırmalar açısından da bir tıkla dünyanın diğer ucunda yer alan kütüphanelerdeki eserlere ulaşabilmekteyiz. Aynı zamanda çocuk kitaplarını elektronik ortama taşıyan, elektronik ortamda kaleme alınan kitaplar da mevcut. Tüm bu gelişmeler kitap okumanın önemini artırmakla birlikte, istediğimiz her an ve her yerde onların sayfalarını çevirebilmemize imkân sağlıyor.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

esracolakk Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı doktora öğrencisiyim. Samsun'da ikamet ediyorum, evli ve bir kız evlat annesiyim.