FİLENİN EFELERİ AVRUPA ALTIN LİGİ ŞAMPİYONU

Spor branşlarımızda aldığımız art arda kötü sonuçların ardından en sonunda bir başarılı haber A Milli Erkek Voleybol Takımımızdan geldi. Çok başarılı bir turnuva geçiren ekibimiz Avrupa Altın Ligi'ni şampiyonlukla bitirmeyi bildi. Detaylar haberin devamında.

 0
FİLENİN EFELERİ AVRUPA ALTIN LİGİ ŞAMPİYONU

Filenin Efeleri son zamanlarda bir türlü başarı sağlayamadığımız Avrupa Şampiyona'larından çok güzel sonuçlar alarak şampiyon olmayı başardı. Baştan sona izlediğim turnuvada milli takımımız sadece ve sadece 1 servis serisi kötü oynadı. Evet yanlış okumadınız turnuvayı domine eden ekibimiz sadece finaldeki rakibimiz Ukrayna karşısında yenildiğimiz setin bir bölümünü kötü oynasa da mental olarak ayakta kalıp mücadeleyi hiç bırakmayarak bizlere özlediğimiz milli takımı izleme şansını tattırdılar. Başta oyuncularımız olmak üzere teknik ekip, görevliler ve takımda emeği geçen herkese bu güzel takım ve başarı için çok teşekkürler. 

Final müsabakasını Ukrayna karşısında 3-1 kazanan milli takımımız Avrupa Altın Ligi'nde oynadığı sekiz karşılaşmadan da galip ayrılarak turnuvayı üst üste iki kez namağlup kazanmayı başardı.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow