Gözlük

Gözlük kullanmak zorunda kalanların yaşadığı bazı durumlardan bahsediyorum gelin makalemizi beraber okuyalım.

 0
Gözlük

Değerli arkadaşlar bu makalemde gözlük kullanmanın eksilerini gelin beraber inceleyelim

Malesef gozluk bir sağlık sorunu sonucu bir tedavi yontemi diyebiliriz.Gözlük yer yer zor olsada neticesinde kullanıcısı için veliyi nimettir :) o olmassa olmazıdır.

Gelelim eksi taraflarına gözlük kullananlar çok iyi bilir unutursun kaybolur ve bu seni belli bir ekonomik zarara uğratır hele bir de unutkansan vay haline..

Yine eksilerinden sayabilecegimiz insanin burnunda ağırlık yaptığı için yoruyor belli bir zaman sonra buna da alışılıyor ama eksi bir tarafı neticesinde başka bir negatif yönü camıdır özenle silmek gerekir çızılmaması kırılmaması gerekir temiz olması gerekir ki bu temizlik yönü en zor yönüdür şimdi silersin bi bakarsın yine silmek gerekir ve bu döngü bazen seni çok yorar dışarıda yagmurlu havada karlı havalarda hep hep silmek gerekir.Gözlük kullanan insanlara saygı duyuyorum gerçekten hayatın içinde ekstra bir külfete katlaniyorlar sonuçta.

Gözlük kullanan arkadaşların bir kısmıda malesef şu güzel iltifatlara mazhar olmuşlardır "dört gözlü" bir de küçük yaşta ise..

Gözlük iyi bir amaç üzere kullanıyor olsada eksileri bu yönden kullanıcılarınını çok yormaktadır belki gelecekte daha iyi bir icat olur umidiyle kim bilir belki kirlenmez bir cam yagmur,su,leke tutmaz bir gözlük...

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

DonAN Selam ben Samet DonAN adlı sayfamda sizlere bilgiler veriyor güncel içeriklerden bahsediyorum.