Google Hileleri

Birbirinden güzel siteler. Göz atmadan geçmeyin, mutlaka size uygun bir site bulacaksınızdır!

ikik
 0

1. Tyrone's Unblocked Games

Tyrone's Unblocked Games

Google'a Tyrone's Unblocked Games yazarsanız çıkan ilk siteye girdiğinizde sizi birbirinden güzel oyunlar karşılıyor.

2. Block Posters

Block Posters

Google'a Block Posters yazdığınızda ise yine ilk çıkan siteye girdiğinizde hiçbir para ödemeden odanıza asabileceğiniz kendi oluşturduğunuz posterler yapabiliyorsunuz.

3. Windows 93

Windows 93

Google'a girip arama kutusuna windows 93 yazıp eski oyunları oynayabileceğiniz bir arayüz görebilirsiniz.

4. Google Sesle Yazma

Google Sesle Yazma

Mevcut durumumuzdan dolayı derslerimizin birçoğu online devam etmekte. Hocalar anlatırken not almamız biraz zorlaşabiliyor. Bu yüzden sizlere güzel bir önerim var. Google chrome'da arama kutusuna google dökümanlar yazıyoruz. Giriş yapıp yeni boş bir döküman oluşturuyoruz. Araçlar çubuğunda sesle yazmaya tıklıyoruz. Bu sayede hocanız konuşurken otomatik olarak metin yazılacaktır. Size sadece dinlemek düşer. :)

5. Window Swap

Window Swap

Google'a window swap yazdığınızda çıkan ilk siteye girin. Open a new window somewhere in the world yazan butona tıkladığımızda dünyanın herhangi bir yerinden bir pencere açılıyor. Canınız sıkılıyorsa vakit geçirmek için harika bir site.

6. Reklam

Reklam

Youtube reklamlarından kurtulmanın harika bir yolu. Sizde eğlenerek izlediğiniz bir videonun reklamla kesilmesine sinir oluyorsunuz değil mi? O zaman yazımızı okumaya devam edin.

Google'a adblock plus yazıp ilk çıkan siteye tıklıyoruz. Chrome'a ekle diyerek uzantıyı ekliyoruz. Daha sonra youtube'a girip sayfanın sağ üst kısmındaki uzantılar kısmından bu eklentiyi etkinleştiriyoruz. Artık reklamsız bir şekilde sevdiğiniz videoları izleyebilirsiniz. :)

7. Hangi filmi izlesem?

Hangi filmi izlesem?

Eğer izlemek istediğiniz filme karar veremiyorsanız sıkı durun harika bir site öneriyorum. Google'a Kaan'ın Tavsiyesi yazarak çıkan ilk siteye tıklıyoruz. Karşımıza çıkan sayfada modunu seç butonundan modunuza göre film ve dizi seçebilirsiniz. Ayrıca sayfanın üst kısmında haftanın kitabı ve haftanın içeriği şeklinde butonlara tıklayarak da tavsiyelere bakabilirsiniz.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow