Hangi burçlar birbirleriyle uyumlu? İşte mükemmel ilişki için burçların aşk uyumu

Burçların arasındaki uyum ilişkide çok önemlidir.Çünkü bazı burçlar bir araya gelince kavga gürültü yaşanması kaçınılmaz olur. Bu yüzden birbiriyle uyumlu burçların bir araya gelmesi huzurlu bir birliktelik için gereklidir.

 0
Hangi burçlar birbirleriyle uyumlu? İşte mükemmel ilişki için burçların aşk uyumu

                                                    4 ANA ELEMENT VE BURÇLAR

        Batı astrolojisinde 4 temel element bulunmaktadır;ateş toprak hava ve su.Ateş;Koç,Aslan ve Yay'dır.Toprak;Boga,Başak ve Oğlak'tır.Hava;İkizler,Terazi,Kova'dır.Su ise;Yengeç,Balık ve Akrep burcudur.

                                                   Hangi burçalr arasında uyum var ?

koç+terazi:Denge ve uyumun temsilcisi terazi,yaşam enerjisiyle dolu fakat dediğim dedik koçu dengeler.

ay+aslan:Yay ve aslan burcu adeta birbirleri için yaratılmıştır.İki burç da aşık olmayı,macerayı sever.İki burcun da özgürlüğe düşkünlüğü bağlanma problemi yaşamalarına sebep olsa da duygusal yapıları  birbirleriyle uzun bir ilişki yaşamalarına neden olur.

başak+terazi:İki tarafın da çalışkan ve üretken olması aralarındaki ilişkiyi zamanla büyütüp evliliğe bile götürebilir.İdeal bir çifttir.

yengeç+boga:Bu iki burç ruh eşi olarak tanımlanır.Duygusal ve romantik yengeç burcunun ihtiyaçları karşılandığında aralarında mükemmel bir uyum görülür.

terazi+ikizler:Maddi koularda zaman zaman anlaşmazlıklar yaşansa da her iki burcun romantik , duygulu  ve tutkulu oluşu iki taraf için de hoş bir birliktelik yaşatabilir.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow