MOTİVASYON

Yaşam boyu başarmak için bir şeylere ihtiyaç duyarız olmadığın da hep eksik hisseder başarıya ulaşamaz ve yarı yol da kalırız önemli olan umudunu asla kaybetmeden bir öncekinden daha azimli ve hırslı olup yeniden başlamak

 0
MOTİVASYON
Başarı

Hayatımız boyunca başarıya ulaşmak için mativasyona ihtiyaç duyarız. Kimi zaman başarısız oluruz ,bir şey yapmaya karşı eksik bir şeyler hissederiz ,bu eksik motivasyondan kaynaklanır. 

Tüm koşullara rağmen daima enerjinizi yüksek tutun ve asla başarısızlığı kabullenmeyin .Kendi içsel düşüncelerinize yenik düşmeyin ,asla yapamam demeyin kendinize güvenin ve elinizden gelenin fazlasını yapın.

Ulaşmak istediğiniz hedefi hayal edin ,oraya ulaştığınızı ve herkesin sizinle gurur duyduğunu,  bunun için çaba sarf edin daha hırslı ve azimli çalışın .

Her şeyin başında kendinize yeterince güvendiğinizden emin olun ,çevrenizde sizi olumsuz etkileyecek motivasyonuzu düşürecek ne varsa uzak durun. Mümkün olduğunca bağlantı kurmayın, çünkü zamanla olumsuz düşüncelerle eksik motivasyonunuz bağlantı kurup ,bilinçaltı mesajı göndermeye başlayacak ve zamanla başaramayacaksın iç sesinizi duymaya başlayacaksınız.

 Asla kulak asmayın, zirve size uzak olmamalı hedefinizi yüksek tutun ulaştığınız da daha fazlasını isteyin hepsinden önemlisi kendinize olan inancınızı asla kaybetmeyin yeterince istedikten sonra hiçbir başarı uzak değil.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow