İmparator'dan Başkan'a cevap!

Fatih Terim, Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın UEFA Avrupa Ligi Galatasaray - Barcelona müsabakası için yaptığı davete teşekkür etti. Terim, oyuncularına ve Galatasaray'a güveninin sonsuz olduğunu ifade etti.

 0
İmparator'dan Başkan'a cevap!

Sezon ortasında Galatasaray'dan ayrılan teknik adaam, Başkan Burak Elmas'ın 10 Mart Perşembe günü oynanacak Barceolan karşılaşması ile deplasmanda oyanancak maç için yaptığı davete teşekkür etti.

TERİM: Sayın Burak Elmas, davetiniz ve bu sezon UEFA Avrupa Ligi,nde elde ettiğimiz başarıyı takdir eden sözleriniz için teşekkür ederim. Ben hayatım boyunca Galatasaray'a hep inandım.  Bilmenizi isterim ki perşembe gecesi televizyon başında yaklaşık yarım asırdır hiç yitirmediğim aynı duygu ve heyecanla takımımızı destekleyeceğim. Kalbim, bu sezon Avrupa'da sergiledikleri performansla tartarımıza verdikleri keyfi taraftarımızla yaşayan evlatlarım olacak. Bu vesileyle sizin şahsınızda teknik heyetimize, oyuncularımıza ve tüm camiamıza başarılar dilerim. İnanıyorum ki İstanbul'da turu geçen taraf biz olacağız.    İfadelerini kullandı. 

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow