İnsanların kullandıkları Sıradışı Maskeler

Dünyada İnsanların Virüsden Korunma Yollarına Göz Atın

 0
İnsanların kullandıkları  Sıradışı Maskeler

Kendisini COVID-19 koronavirüs salgınından korumak için plastik bir su tankından yapılmış doğaçlama bir yüz siperi kullanan bir sakin, Manila'daki mahallesinde yürüyor. (Resim: AFP)

Aktris Radha Mitchell, Veba Doktoru Maskesi ile kırmızı halıda yürürken görülürken Venedik Film Festivali'nde dikkatleri üzerine çekti.(Image: Reuters)

Pune'nin Pimpri-Chinchwad bölgesinde bir adam, tamamen altından yapılmış bir maske taktığı için manşetlere girdi. Bildirildiğine göre, Shankar Kurade, maskenin altından yapıldığını ancak oldukça ince olduğunu ve nefes almasına yardımcı olmak için çok küçük deliklerin olduğunu söyledi. Daha sonra maskenin koronavirüsü önlemede çok etkili olup olmayacağından pek emin olmadığını itiraf etti.(Resim: Özel Düzenleme)

Filipinli sanatçı Leeroy New, koronavirüs hastalığının (COVID-19) pandemisinin sanat endüstrisindeki etkilerine uyum sağlarken geri dönüştürülmüş malzemelerle tasarladığı derme çatma bir maske ile Filipinler, Metro Manila, Quezon City'deki stüdyosunda poz veriyor (Resim: Reuters )

Idaho Falls, Idaho Falls'daki Motor Vu Drive-In'deki Skyline Lisesi mezuniyet töreninde, koronavirüs salgını sırasında, gaz maskesi ve kepi giyen bir öğrencinin fotoğrafı internette viral oldu. (Resim: AP)

Japonya'nın Tokyo kentindeki bir alışveriş bölgesinde domuz maskesi takan insanlar görüldü. (Resim: Reuters)

Almanya'nın Berlin kentinde koronavirüs hastalığının (COVID-19) yayılmasını yavaşlatmak için uygulanan kilitlenmeye karşı bir protesto sırasında iç çamaşırını yüz maskesi olarak kullanan bir adam görüldü. (Resim: Reuters)

A Palestinian mother entertains her children with makeshift masks made of cabbage in Gaza Strip. (Image: AP)

Bir kadın, Caracas Petare mahallesindeki yeni koronavirüse (COVID-19) karşı önleyici tedbir olarak bir pazarda alışveriş yaparken yüz maskesi takıyor. (Resim: AFP)

Yeni COVID-19 koronavirüsünün yayılmasına karşı önleyici tedbir olarak yüz maskeleri takan kadınlar, Tayland'ın güney eyaleti Narathiwat'ta bir sabah pazarında deniz ürünleri satın almayı bekliyor. (Resim: AFP)

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow