Instagram'da beni takip etmeyenleri nasıl bulurum?

İnstagramda takip etmeyenleri bulan 3. taraf uygulamaları.

 0
Instagram'da beni takip etmeyenleri  nasıl bulurum?

Seni Instagram'da kimlerin takip etmediğini nasıl göreceğini öğrenmek ister misin? Bu  yazıda , takipçilerinize göz atmanın ve sizi kimlerin takip etmediğini görmenin birkaç yolunu göstereceğiz.

İlk olarak, Instagram uygulaması size hangi hesapların sizi takip etmediğini söylemez. Bunun yerine, uygulama size en çok ve en az etkileşim kurduğunuz ilk 50 hesabı gösterir. Şimdi, bu, en az etkileşim kurduğunuz kişilerin sizi takip etmediği anlamına gelmez. Bunun için 3. taraf uygulamalarına güvenmeniz gerekecek.

Instagram'da seni kimlerin takip etmediğini görmek için kullanabileceğin 3 uygulama var 

Bu uygulamalar Instagram'da sizi kimlerin takip ettiğini ve takip etmeyi bıraktığını kontrol etmek için harikadır. Takipçilerinizin listelerini gözden geçirecekler ve gönderilerinizle ne sıklıkta etkileşimde bulunduklarına bağlı olarak takip etmeyi bırakmanız gereken kişileri önerecekler.

1. Sharemyinsights

Toplam genel büyümenizi görebilmeniz için her gün kaç takipçi kaybettiğinizi görmenize izin veriyor. Bu uygulama Instagram resmi platformunu kullandığı için% 100 güvenlidir ancak sizi takip etmeyi bırakan kişilerin adlarını göremezsiniz.

2. XProfile app

Bu uygulama takipçilerinizi analiz eder ve hangi kullanıcıların sizi takip etmediğini, aynı zamanda hangi kullanıcıların son zamanlarda sizi takip etmeyi bıraktığını söyler.

3. Followers & Unfollowers app

Bu uygulama, hangi takipçilerin en aktif, pasif (veya hayalet) olduğunu ve sizi Instagram'da takip etmeyen kişileri tanımlar.

4. nFollowers app

Bu uygulama, yakın zamanda sizi takip etmeyi bırakan ve sizi takip etmeyenler de dahil olmak üzere takipçilerinize ilişkin bilgiler gösterir.

Bu uygulamalar iyi çalışıyor ancak daha fazla takipçi bilgisi almak istiyorsanız, tam özellikli bir Instagram analiz aracı kullanmanızı öneririz. Bu şekilde takipçilerinizin nereden geldiğini, neleri sevip neleri sevmediklerini öğrenebilirsiniz .Bu, hesabınızı büyütmek için daha da yararlı olabilir.

Instagram'da sizi takip etmeyenleri nasıl göreceğinizi öğrenmek için bu uygulamalardan herhangi birini kullanabilirsiniz, ancak bunlar Instagram resmi API'sini kullanmazlar ,bu nedenle riski size ait olmak üzere kullanın.

Unutmayın: Instagram takip-bırak etkinliklerini veya takipçilerinizin listesini temizlemek için 3. taraf uygulamaları kullanılmasını  sevmez. Hesapların takibini bırakmayı seçerseniz, bir günde 50'den fazla hesabı silmediğinizden emin olun, Instagram tarafından spam yapan olarak etiketlenebilirsiniz.

 Bu uygulamalar sadece tavsiyedir  ve resmi Instagram api'sini kullanmadıkları için dikkatli kullanmalısınız .Bunlar 3.taraf uygulamalar olduğundan mütevellit hesabınız riske girebilir.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow