Kabus komşu ortalığı karıştırdı!

ingiltere'de kabus komşu olayı yaşandı.son zamanlarda mahallede yaşayan bir vatandaş sürekli olarak komşuları ile kavga ediyor.çıkan mahkeme sonucuna göre şimdi ne olacak ?

 0
Kabus komşu ortalığı karıştırdı!

Kâbus Komşu Ortalığı Karıştırdı!

İngiltere’de denton kasabasında kâbus komşu olayı yaşandı. Adı açıklanan David wignall isimli bir vatandaş yakınında oturan komşuları ile sürekli şiddetli geçimsizlik yaşadığı için kendisini şikâyet edenler oldu. Bir yaşlı kadın komşusunu köpeğinin havlamasından rahatsız olduğu için zehirlemekle tehdit etmiş olan adam, etrafta olan araçların üzerine çöp dökülen ve bir komşuya bahçe hortumuyla saldırdığı ve en sonunda komşularının evine lazer ışıkla tutan bay wignall’ın hapis cezası istenmişti. Mahkeme heyetinin verdiği kararda wignall’ın mahalleli ile konuşması yasaklandığı ortaya çıktı.

Basın açıklamasında David wignall’ın bunları neden yaptığı henüz bilinmiyor. Komşuları ile neden geçimsiz olduğu ve bu olayların yaşanmasının neden olduğu henüz bilinmemektedir. Kâbus komşu olayı devam edecek mi? Bunu önümüzdeki günler gösterecek…

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Yazarguven1 herkese merhaba! ustyazar.com web sitesinde yazarguven1 olarak ekonomi haberleri yazmaktayım.yazılarımı okur ve takip ederseniz çok sevinirim.