Kaybeden Iğdır yeni kazan anlarını seçecek

"Havalarda uçuşan vaatler, ucuz polemikler, uzun uzun ziyaretler, dinlermiş gibi yapıp iki gülücükle oy beklemeler. Yakında geliyor! Üçte olsa beşte olsa seçim gelir, seçildikten sonra kaybolanlar çıkar meydana. Uzun bir dönem HDP partisinden ceket aday olsa seçilir söylemleri ve ilimizde ezici üstünlükle sonuçlanan yerel ve genel seçimler sonrasında 2023 yılı mart veya mayıs ayı içerisinde olacağı tahmin edilen seçimler öncesi henüz şehirlere çok yansımasada özellikle Ankara'da yoğun bir seçim trafiği başladı.

 0
Kaybeden Iğdır yeni kazan anlarını seçecek
Kaybeden Iğdır yeni kazan anlarını seçecek

Iğdır'da AK Partisindeki halkın ekonomi yönde partiden kopuşlarından sonra ilimizin  Ak Parti siyasetinde milletvekili il başkanı gibi önemli ancak etkisiz görev adamları kendilerine vekillik bulamayınca rotayı İstanbul'lun AK Parti milletvekili Şamil Ayrım'a talimatıyla yönlendiriryor.

Parayla siyaset, Siyasi geçmişle siyaset, Siyasi ense kalınlığı ile siyaset, Eş dostla siyaset gibi bir çok aday gösterilme, aday gösterilirler, sıralamada sıra önceliği gibi bu güne kadar yaşanmışlıklar olsada hem iktidar hem de muhalefet için önemli olan bu süreçte nasıl yürüyecek merakla beklenmekte.

Merkez ilçeleri köylere gezenler, ve taziyelerde ziyaretler, kılıç gibi kestiğini düşünenler, aydınlığı kolkukta arayanlar ve daha niceleri.
Şehir ve köyler göç vermiş, sanayisi tükenmiş, ekonomisi yerlerde, insanları mutsuz ve umutsuz gibi siyasilerin pekte umrunda olmayan Iğdır'ın adayları kimler olacak, kimler halkın karşısına çıkacak.
Hem iktidar hem de muhalefet partilerinden adaylarla ilgili kulis bilgileri ile geçmiş dönemlerdeki şehre varsa eğer katkılarıyla birlikte gazetemizde."

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Tahirkavri Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi Cep: 05347170129