Kendi Tarzını Bulma Rehberi

Hepimizin farklı zevkleri olduğu kadar ortak noktada buluşmamızı sağlayan modaya olan ilgimizi de göz ardı etmemek gerekiyor. Kendi tarzımızı yaratmak için ne gibi parçalara ihtiyacımız var hadi bir bakalım

 0
Kendi Tarzını Bulma Rehberi

1) CEKETLER

Ceketler sonbahar,ilkbahar ve kış sezonlarında üstümüzden çıkarmak istemediğimiz en sevdiğimiz parçalarımızdan biri. İster süet ister kot ister deri olsun her kadının dolabında bulunması gereken ceket modeli, çoğu kıyafetlerin kurtarıcısı olurken tarzınızı kanıtlayacak!

2)ÇANTALAR!

Büyük veya küçük boy çantalar kombinlerimizdeki ilgiyi kendinde toplarken aynı zamanda tarzımızın ışığı olacaktır. Zevklerimize göre renkli, deri, süet veya şekline göre sırt,kol veya omuz çantaları tarzımızın kilit anahtarlarından!

3)AYAKKABILAR!

Ayakkabılar kıyafetlerimizin son vuruşunu sağlayacak parçalardır diyebiliriz. Tamamen simsiyah bir kombinin altında bacak boyunu daha kısa gösterecek ve renk algısının bozulmasına sebep olacak beyaz tonlarında bir ayakkabı tercih edilmemeli, bunun gibi kalın tabanlı spor ayakkabılarının aslında boy uzatmaya değil de sanki bir yüksekliğe çıkmış gibi görünmeye neden olup olduğundan daha kısa göstereceğini göz ardı etmeyerek, genellikle sadece topuktan kaldıran ayakkabıların bacak boyunu ve normal boyu daha uzun göstereceğini hesaba katarak seçimler yapmak daha iyi görüntüler sağlayacaktır.Spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar,babetler gibi ayakkabı çeşitlerinden en az bir tane dolapta bulundurmak, elbise veya daha farklı kıyafetlerle de kombinler yapmamızı kolaylaştıracaktır.

4)PANTOLONLAR!

Birden çok pantolon kalıbı ve çeşidine göre, vücut yapımıza en uygun olan pantolonu örneğin geniş basenlerin kapatılmasını ve daha düz bir iniş isteyen bir kişinin wide leg tipi pantolonlar seçmesi gibi önerilerle, kendi tarzını belirleyecek ve vücudunu daha iyi gösterecek seçimlerle ilerlemesi kombinlerin içinde daha iyi hissettirecektir!

5)ŞAL VE ATKILAR!

Kış ve sonbaharın vazgeçilmezi şallarımız renkleriyle kombinlerimize uyum sağlarken soğuktan koruma işlevleriyle de bizlere büyük destek çıkacaktır!

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sheva Ben Sheva. İlgilendiğim konularla ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşmak için buradayım