Kendimi Boşlukta Hissetmekten Nasıl Kurtarırım?

Burada kendi yaşamış olduğum zorluklardan ve kendine bir nebze olsun pay çıkarabilecek kişilerden, herkesin hayatında hep bir engel olacak olaylardan nasıl çıkılacağını anlatmak isterim.

 0
Kendimi Boşlukta Hissetmekten Nasıl Kurtarırım?

Herkese merhaba. Bugün sizlerle kendimi boşlukta hissettiğim olayları ve bunlardan biraz olsun uzaklaşarak ne kadar faydalı bir şey yaptığımı anlatmak istiyorum.

Öncelikle hayattan her istediğimiz şeyin gerçekleşmesini beklemenin ne kadar cahilce olduğunu öğreneli sanırım 2-3 ay olacak. Olmuyor arkadaşlar her istenilen olmuyor. Geceleri ağlayarak olmasını beklediğim hiçbir şey olmadı. O yüzden isteklere değil de artık gerçeklere bakmanın tam zamanı. Artık toz pembe sayfaları kapatıp hayatın siyah kısmıyla tanışma vakti. Korkmayın olacaklardan, olmuşlardan. Olmuşlar sizin suçunuz değildi. Olacaklar da sizin elinizde değil. Kendinize biraz şans verin. O kadar da kötü biri değilsiniz. Kimse o kadar kötü olamaz. Hiç mi güldüğünü ya da güldürdüğünü hatırlamıyosun. Mevlana'nın da dediği gibi belki hayatının altı üstünden daha iyi. Artık keşke demek yerine iyi ki demeyi öğrenin. Yoksa bu hayat size daha çok darbe vurur. Ayakta kalmayı öğren ve yoluna devam et.

Yani kısacası hayat kötü bir yer değil , anlayabilene. Sen her şeyden daha değerlisin. Unutma şuan aldığın nefesi bile hayal eden binlerce insan var.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow