Kırmızının Kombinlerde Kullanımı

Kırmızı çoğumuz için iddialı bir renk olarak görünse de doğru kullanımı ile softlaşmayı başarabileceğimiz eşsiz bir renk! Hem romantik hem tatlı hem de cazibeli görünebileceğiniz bu renge dolaplarınızda kocaman yer açın!

 0

1. Şapkalar!

Şapkalar!

Vazgeçilmezimiz olan ve herkese yakışan kırmızı bucket şapkalara bir bakın! Mutlaka şans vermeniz gereken bucket şapkalar kot ceketinizle çok uyumlu olacak!

2. Kırmızı Pantolonlar!

Kırmızı Pantolonlar!

Kırmızı pantolonları içerisinde kırmızı detayı bulunan sweatshirtlerinizle kombinlemeyi hiç düşünmüş müydünüz? Son zamanlarda yeniden revaçta olan bez çantalarınız ve converselerinizle kombinleyeceğiniz parçalar sizi rahat ve ışıltılı gösterecek!

3. Hırkalar!

Hırkalar!

Mevsimlik ince hırkalar kırmız ile buluşunca ne kadar da göz alıcı oluyor öyle değil mi? Bir jean ve bir hırka ile yapabileceğiniz bu kombin kurtarıcı parçalarınız arasında yer edinecek!

4. Etekler!

Etekler!

Yaz ve bahar akşamlarının vazgeçilmez parçası etekler kırmızı ve beyazın mükemmel buluşmasıyla üstünüzde hem sevimli hem de iddialı bir hava yaratacak!

5. Özel Günlerin Yıldızı!

Özel Günlerin Yıldızı!

Özel günlerinizde tercih edebileceğiniz güpürlü elbise veya üst grup kıyafetleriniz kırmızı ile buluştuğunda sizi gecenin yıldızı yapacak!

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sheva Ben Sheva. İlgilendiğim konularla ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşmak için buradayım