Kore dizisi aşıklarına dizi önerilerim

Merhaba, sizlere yeni izleyip bitirdiğim ve çok beğendiğim 2 tane Kore dizisi önermek istiyorum.

 0

1. Alchemy of Souls

Alchemy of Souls

Bu diziyi soluksuz izledim diyebilirim. Dizi 2 sezondan oluşuyor. Fantastik konulu dizileri seviyorsanız bu diziye bayılacaksınız. Fantastik olmasının yanı sıra aksiyon, romantik, drama ve komedi türlerini de barındırıyor. Dizi yeri geldiğinde güldürüp, yeri geldiğinde hüzünlendiriyor. Azimle her şeyi başarabileceğinize inanmanızı sağlıyor. Genel anlamda sürükleyici ve eğlenceli buldum. Eğer izlerseniz güçlerle, büyülerle ve gizemlerle dolu bir dünyaya seyahat edeceksiniz.  Aşkın en sadık ve kaçınılmaz halini sergileyen, aynı zamanda inandığı savaşçıyı olmak için asla pes etmemek gerektiğini bize hissettiren dizi favori dizileriniz arasına girebilir. 

2. Flower of Evil

Flower of Evil

Yeni izleyip bitirdiğim diğer harika Kore dizisi. Tek sezondan oluşuyor. Eğer gizemli olaylara meraklıysanız tam size göre bir dizi. Dedektiflik yapıp gizemleri çözmeye çalışabilirsiniz. Yine harika bir aşk sizleri bekliyor. Aynı zamanda gerilimi bol bir dizi diyebilirim. Bazen kafa karıştırıp sizi şüpheye düşürecek olaylar yaşanıyor ve bu sizi ürkütüyor. Sürekli merak duyup diğer bölümü izlemek için can atacaksınız. Biraz içeriğinden bahsetmek istiyorum. Seri katillikle suçlanan bir adam kimliğini gizleyerek kendine yeni bir hayat kuruyor. Senelerce kimseye bunu fark ettirmeden yaşarken bir aile kurup çocuğu bile oluyor.

Kore dizilerini seviyorsanız bu iki diziyi kaçırmamanızı öneririm. Daha önce Kore dizisi izlemeyen biri olarak bu iki dizi benim için bir başlangıç oldu ve Kore dizilerine karşı önyargımı yıktı diyebilirim.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

FundaTR Merhaba. İsmim Funda. Kendi halimde çeşitli konularda yazmayı seviyorum. Umarım yazdıklarımı beğenirsiniz:)