Koronavirüs nedeniyle 5 İlin Bazı bölgelerinde karantina kararı

Koronavirüs vaka artışı nedeniyle ülkemizde 5 ilin bazı bölgelerinde karantina kararları çıktı. Bu bölgelerde yaşayan vatandaşların kurallara uyması, aksi takdirde Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağı bildirildi.

 0
Koronavirüs nedeniyle 5 İlin Bazı bölgelerinde karantina kararı

Koronavirüs  vaka artışı nedeniyle ülkemizde 5 ilin bazı bölgelerinde  karantina kararları çıktı. Bu bölgelerde yaşayan vatandaşların kurallara uyması, aksi takdirde Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağı bildirildi.

Koronavirüs  dünyayı büyük oranda etkilemeye devam ediyor. Yaz mevsiminde bir rahatlama sürecinden geçen Avrupa ülkeleri son günlerde yeniden kontrolleri sıkılaştırmaya başladı. 

Ülkemizde de koronavirüs pandemisinin artmaya başladığını görüyoruz. Şu anda bu konuda ülke genelinde büyük ölçülü tedbirler gelmese de bölgesel olarak önlemler alınmaya başlandı. 

Buna istinaden bugün Türkiye’nin 5 ilinde karantina kararı çıkmaya başladı. Ordu, Kırklareli, Malatya, Burdur ve Kars’ta alınan bu karantina kararı, birçok  mahallede ve semtte geçerli olacak.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Şehsuvar Değişebilir her an adres