Küçük Evlerin Gözdesi: Akıllı Sehpalar

Küçük evlerin gözdesi olan akıllı sehpa modelleri

 0

1. Küçük evlerin yer sorununu ortadan kaldıran sehpalar

Küçük evlerin yer sorununu ortadan kaldıran sehpalar

Evinizde yer sorunu yaşıyorsanız, minimal ev dekorasyonlarından hoşlanıyorsanız ve büyük kalabalık masalardan hoşlanmıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu akıllı sehpalar tam da size göre! 

2. Masa olan orta sehpa

Masa olan orta sehpa

Günümüzde tek başına yaşayanların tercih ettiği 1+1 dailerin en büyük sorunu bilindiği üzere yer sorunu. Koltuklar, tv ünitesi derken masaya yer kalmıyor. Kalsa bile bütün alanı daraltacak şekilde konumlanıyor. Bu görüntüden ve sıkışıklıktan rahatsız olacaklar için birkaç tane sehpa modeli ile tanıstıracağız sizi. Koltuğun önünde bulunan sehpayü açtığınızda kocaman bir masanız oluyor! Ve de sandalyeye gerek kalmadan tüm yemek yeme dertlerini ortadan kaldırıyoruz.

3.

Pratik akıllı sehpaların konforuna alıştıktan sonra gözünüz masa ve sandalye görmek istemeyebilir. ister içecekleriniz için açın ister bilgisayarınızı üstüne koyarak çalışın. Hemde altınızda koltuk konforu varken. Bu konforu bırakıp sandalyeye oturmak hiç iç açıcı değil doğrusu. Özellikle sade bir eviniz varken aynı zamanda eksiksiz de bir eve sahip oluyorsunuz. Biz bu ürünü çok sevdik. Sizinde küçük bir eviniz varsa ve sadelikten yanaysanız bu ürünü denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow