LAST CHANCE QUALİFİER BAŞLADI! (3 TÜRK TAKIMI)

E-Spor arenasına yeni bir oyun olarak katılmasına rağmen inanılmaz bir ivme yakalayan ve çok sevilen valorant oyununun en önemli turnuvasından önce belki de son aşama. Bu aşamadaki eşleşmeler ve Türk takımlarımız için son durum nedir, hepsi haberin devamında.

 0
LAST CHANCE QUALİFİER BAŞLADI! (3 TÜRK TAKIMI)

E-Spor ve Valorant

E-Spor sektörü izleyicisi ve maddi ölçüleri hakkında bir takım fikirleriniz eminim ki vardır. Fakat eğer yoksa çok basit bir şekilde ödül havuzlarına veyahut takımların Gaming House'larına bakmanız yeterli olacaktır. Ardından sektörün büyüklüğü ile ilgili bir bilginiz oluşacaktır. İşte bu sektörün en çok parlayan yeni yıldızı olan Valorant'ta da birçok inanılmaz turnuvalar düzenlendi, izlenildi ve ciidi para ödülleri dağıtıldı. Bu turnuvaların hepsinin amacı yılın en büyük organizasyonuna katılmak içindi.

Turnuvanın Anlam ve Önemi

İşte yukarıda yer alan turnuvaya katılacak tüm takımlar belli oldu ve artık sadece son takım bekleniyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu bir son şans ve hataya yer yok hata yapan eleniyor. Çok ciddi ve tehlikeli rakiplerin de yer aldığı Last Chance turnuvasında bakalım son bileti kim kazanacak.

Türk Takımları ve Durumları

Super Massive Blaze: Açıkcası turnuvanın en büyük favorilerinden biri olarak gözüküyorlar. Fakat EMEA'daki muhteşem ötesi performansın ardından net bir düşüş söz konusu. Bu eşiği mental olarak atlatabilip, baskıyı kırar ve takım olarak iyi bir oyun sergileyebilirler ise karşılarındaki takımın kim olduğunun pek bir önemi yok. Zira takım gerçekten Avrupanın zirvesine oynayabilecek bir kapasitede ve bu turnuvaya 3 gömlek büyük. Fakat bir baskı oluşması durumunda sürpriz mağlubiyetlerin olası olduğunu düşünüyorum.

Futbolist: Rare E-Sport ile yapılan anlaşmadan sonra takıma düelist olarak gelen transferin de olumlu etkisi ile önemli işlere imza atabileceğini düşündüğüm takımlarımızdan bir tanesi. Potansiyelleri olsa da maalesef bunu Avrupa arenasında pek gösteremediler. Umarım bu kez şanslarını kırar ve büyük bir takım galibiyeti ile de bunu süslerler. Yolun sonu şampiyonluk neden olmasın.

Oxygen: Açıkcası aim power olarak Avrupanın en iyi 2 3 ismi kadrosunda olmasına rağmen beklentimin en düşük olduğu takım. Çünkü maalesef Avrupa arenasında hiç iyi bir izlenim veremediler ve mentalleri çok kolay dağılabiliyor.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow