LEBRON TARAFINI SEÇTİ

NBA Finalleri geldi çattı ve her oyuncu tabi ki final göremedi fakat final göremeyen oyuncular dahi finallerin içinde çünkü bir takımı destekliyorlar. Süperstar Lebron James de finaller için desteklediği, şampiyon olmasını istediği takımı ve isimi belli etti.

 0
LEBRON TARAFINI SEÇTİ

Lebron James yine yaptıkları ve yapmadıkları ile gündem olmaya ve gündem oluşturmaya devam ediyor. Son şampiyon Lakers'ın yıldız oyuncusu ilk turda elendikleri Suns'ı desteklediğini sosyal mecralardan belli edince bazı taraftarlardan tepki aldı. Şampiyonluğu kaçırmanın üzüntüsü yerine yenildiği takımın şampiyonluğunu heyecanla beklemesi ve ulaşırlarsa mutlu olacağını belirtmesi durumunu taraftar Lakers için hiç iyi değil bu durum sözleri ile kınadı.

Lebron Ne Demişti

Her ne kadar aynı takımlarda daha önce hiç oynamamış olsalar da çok yakın arkadaşlarından biri olan Chris Paul için ''haydi adamım son iki kaldı ve sen bunu başaracaksın inanıyorum'' demişti. Seride 2-0 önde durumda Phoenix Suns.

Geçen sezonun bubble sezonu olması ve diğer sezonlara kıyasla kolay bir şampiyonluğu edindiklerini düşünen Lebron haterları ise bu durumu loser bir karakter olması ile değerlendiriyorlar.

Siz Lebron'un bu tavrını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow