linkledın profilinde olmazsa olmazlar

linkledin network oluşturmada muhteşem bir programdır.pek çok farklı etkinliğe katılabilirsiniz .İşinizle eğitiminizle yeni insanlarla tanışabilir ve staj imkanı bulabilecek şirketlerdeki kişilerle de bağlantı kurabilirsiniz.

 0

1.

UYGUN BİR PROFİL FOTOGRAFI

İnsanların sizi göreceği ilk yer profil fotoğrafınız oluyor.iyi ir profil fotografınız karşıdakinde iyi bir izlenim bırakacaktır.en önemlisi yüzünüzn net çıktığı ,giyiminizin ve arka planı uyduğu türden bir fotograf olmalıdır.

2.

YETENEKLERİNİZ

Profilinizde yer vereceğiniz yetenekleriniz sizi diğerlerinden bir adım öte götürecektir.yer vereceğiniz yetenekleriniz sosyal ya da teknik olabilir.yetenekleinizi ekleyerek ne kadar çok yönlü olduğunuzu göstereceksiniz insanlara ve netwokünüzün ve ağınızn büyümesine yara sağlyacaktır.

3.

GEÇMİŞ DENEYİMLERİNİZ VE EĞİTİMLERİ

İş ararken bir ilana başvurduğunuzd abakacakları il iş geçmişteki tecrübeniz ve aldığınız eğitimleriniz olacaktır.Bu bilgileri profilinzde detaylı bir şekilde vermeniz gerekir.Geçmişte bir deneyimiz olduysa yaptıgınız ve çalıştığınız pozisyonu detaylıca açıklayınız.Bu işverenin sizi daha iyi tanımasına yola açacaktır.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

merveece kişisel gelişim kariyer ve ilham alacağın her şey