MANİFEST DEFTERİ NEDİR? NASIL YAPILIR?

Manifestation oldukça basit bir temelden ortaya çıkar: Hayal edilenler sanki gerçekleşmiş gibi yüksek enerjiyle ve pozitif titreşimler yayarak hissedilirse, fiziksel dünyada da gerçekleşir. Manifesting’in özünde de zihnin yaratabilme gücüne tüm içtenlikle inanmak yatar. Bunu başarabilmek için de birçok yol; tekrar etme, göz önünde canlandırma, seslendirme ve tabi ki yazı yazma vardır. Manifestation journal yani manifestation günlüğü yazma eylemini; kişinin otantik halini, isteklerini tanımasına, iç bariyerlerini ve kıtlık zihniyetini aşmasına bir destek haline getirerek en etkili manifestation tekniklerinden birine dönüştürür. Siz de sadece bir kalem ve defterle hayallerinizi hayatınıza çekmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

 0
MANİFEST DEFTERİ NEDİR? NASIL YAPILIR?
  1. Manifest defteri çekim yasasını aktif bir şekilde kullandığımız yöntemlerden biridir. Bu yöntemde sadece hayallerimize ait olan, tercihen daha önce hiç kullanılmamış bir deftere sürekli olarak hayallerimizi olmuş gibi yazıyoruz. Önemli olan şey SÜREKLİ OLARAK YAZMAK!!!
  2. Aylara ayırarak kullanmak daha düzenli ve net olmasını sağlayacaktır ama önemli olan şöyle bir nokta var; vadeleri seçerken gerçekçi yaklaşın. Sadece denemek için belli vadelere sığdırmak pek doğru olmayabilir.
  3. Bence yine önemli olabilecek noktalardan biri yazdığınız defteri sevmeniz. Kapağı gözünüze hoş gelen, sizi kendine çeken bir defter çok daha güzel sonuçlar getirebilir.
  4. Dilekleriniz gerçekleştikçe isterseniz evrene, isterseniz bu yöntemi kullandığınız için kendinize ya da her kime şükretmek, teşekkür etmek istiyorsanız ona şükretmenizi tavsiye ediyorum. Bu durum hem sizi motive edecek hem de etki alanını arttıracaktır.
  5. Bu yöntemle alakalı verebileceğim son tavsiye ise kimse ile paylaşmamanız. Sadece size özel, sadece sizin enerjinizi seven bu defteri çok fazla göz önünde tutmamanızı da eklemek istiyorum. 

Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow