Markalar Twitter'da Nasıl Büyütülür

Twitter'da organik olarak nasıl daha fazla takipçi kazanacağınızı öğrenmek için bir göz atın.

 0
Markalar Twitter'da Nasıl Büyütülür

Markalar Twitter'da nasıl büyüyeceklerini araştırdıklarında, hedef kitlelerinin büyüklüğü iyi bir başlangıç noktası olabilir. Büyük bir takipçi, potansiyel müşterilerin şirketinize güvenmesini kolaylaştırır. Sektörünüzdeki yerinizi oluşturur. Ve müşterilerinize, potansiyel müşterilerinize ve hatta rakiplerinize  bir marka olduğunuzu gösterir.

Twitter'da organik olarak nasıl daha fazla takipçi kazanacağınızı öğrenmek için  göz atın.

İlgili bilgileri paylaşın

Satışlar, ürün eğitimleri veya güncel olaylar hakkında Tweetler olsun, kitlenizin gerçekten ilgilendiği içeriği paylaştığınızdan emin olun. Bu içeriğin ne olduğundan emin değilseniz, kitlenize en çok neyin hitap ettiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Twitter Analytics'ten yararlanın.

Bu arada, anahtar kelimeleri ve hashtag'leri kullanarak trend olan konulara girin. Örneğin, trend olan konuları Twitter stratejinize nasıl dahil edeceğinize dair bu ipuçlarına göz atın.

Görsel içerik yayınlayın

Alakalı içeriğe sahip olmak genellikle yeterli değildir. O da iyi görünmeli. Twitter'da görseller kullanmayla ilgili yapılması ve yapılmaması gerekenlere göz atın. Güçlü bir reklam öğesi yalnızca kaydırma çubuğunun dikkatini çekmekle kalmaz, aynı zamanda içeriğinizi daha akılda kalıcı hale getirir.

Tutarlı tweet atın

Twitter'da herhangi bir zaman çizelgesi sürekli değişiyor. Tweetlerinizi listenin en üstünde tutmak için sık sık gönderi paylaştığınızdan emin olun. Önceden plan yapabilmek ve tutarlı bir kadans tutabilmek için bir içerik takvimi oluşturun.

Başkalarıyla etkileşim kurun

Twitter'da nasıl popüler olacağınızı keşfederken, her şeyin bu kitle bağlantısını büyütmekle ilgili olduğunu unutmayın. Sadece bir Tweet yayınlamayın  , sektörünüzdeki diğer etkili kişileri takip edin. Etkileyicilerden gelen gönderileri retweetleyin. Müşterilerinize cevap verin. Twitter varlığınız konuşmaya dönüştüğünde, katılımı artıracak ve takipçi tabanınızı genişleteceksiniz.

Mikro etkileyicilere güvenin

Takipçilerinizi büyütmeye gelince, bunu tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Şirketinizi veya ürünlerinizi tanıtmak için mikro etkileyiciler bulun. Erişiminizi genişletmenize ve yeni kitlelerle güven oluşturmanıza yardımcı olabilirler.

Diğer kanallarda Twitter varlığınızı konuşun

Muhtemelen sosyal medya dışında da büyük bir ticari varlığınız var. Bunu kendi avantajın için kullan. Twitter bağlantınızı e-posta imzalarınızın altına, web sitenize ve hatta fiziksel kartvizitlerinize ekleyin. Müşterilerinize sizi bulmaları için bir yol daha verdiğinizde, mağazanın dışında bile onların arkasını kolladığınızı söylemiş olursunuz.

Bir takipçi kampanyası yürütün

Organik çabalarınızın yanı sıra, bir takipçi kampanyası yürüterek büyümeyi hızlandırabilirsiniz. Takipçi kampanyaları, hesabınızı hedeflenen bir kitleye tanıtmanıza olanak tanır ve yalnızca birisi reklamınızı gördükten sonra sizi takip ettiğinde ödeme yapar. İvmeyi artırmak için kısa kampanyalar veya tutarlı bir yeni takipçi akışı oluşturmak için her zaman açık bir kampanya yürütün.

Markanız için Twitter takipçilerini nasıl artıracağınızı öğrenmek, deney yapmayı gerektirir. Şu anda biraz çaba gerektirebilir, ancak uzun vadede büyük bir karşılığını göreceksiniz. Öğrendiğiniz ipuçlarını test edin ve Twitter'da nasıl büyüyeceğinizle ilgili daha fazla ipucu için @TwitterBusiness'ı takip edin.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Şehsuvar Değişebilir her an adres