MASUMİYET FİNAL YAPIYOR!!!

MASUMİYET NEDEN BİTİYOR? Fox TV'nin seyircileri ekrana kilitleyen dizileri arasında yer alan Masumiyet dizisi 13. bölümünde ekranlardan ayrılıyor. İddialı bir dizi olan Masumiyet dizisinin final kararı neden verildi? Masumiyet dizisinin yapım şirketi açıklama yaptı. Yapım şirketinin yaptığı açıklamada "Kanalla birlikte aldığımız ortak karar doğrultusunda Masumiyet dizimiz 24 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan final bölümüyle ekrana veda edecektir. Bugüne dek sizlerden gördüğümüz destek ve ilgi için teşekkür ederiz. Yeni projelerde buluşmak üzere..." ifadelerine yer verdi. Masumiyet dizisinin aldığı bu final kararının sebebinin dizinin reyting sıralaması nedeniyle olduğu da iddia ediliyor. Gelin şimdi Masumiyet dizisinin finalinde neler oldu neler yaşandı hep beraber bir bakalım. İŞTE MASUMİYET 13. BÖLÜMDE (FİNAL) YAŞANANLARIN ÖZETİ...

 0
MASUMİYET FİNAL YAPIYOR!!!

FOX TV'DE DİZİSEVER SEYİRCİLER 13. BÖLÜMÜNDE MASUMİYET DİZİSİ İLE SON KEZ BULUŞTULAR.

24 Mayıs Pazartesi akşamı yapılan Masumiyet dizisinin finalinde bu bölümde izleyiciyi şaşırten şoke eden olaylar yaşandı. 

MASUMİYET'İN FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

İlker'in yaptığı evlenme teklifi ile Bahar, Ela'ya artık asla güvenemez ve farklı tedbirler almak zorunda kalır ancak ne İlker'in planlarına ne de Timur'un kendi çıkarları için Ela'yı kullanmasına hiçbir şekilde engel olamaz.

Ela, uzun ve derin düşüncelerin ardından kafasındaki soru işaretlerine rağmen, İlker'in dediklerinin etkisinde kalır ve onun yaptığı evlenme teklifine evet der. Bu inanılmaz evlilik, Ilgaz cephesinde olması istenen algı yönetimini sağlasa da Ilgaz cephesi hiç beklemedikleri bir şekilde hiç beklemedikleri yerden darbe yerler.

Ela ve İlker'in evlenmesi sadece Bahar için değil, İrem için de inanılmaz bir olaydır ve bu durum İrem için de yıkıcı olur

Diğer tarafta Harun'un olay gecesindeki parmağı tüm açıklığı ile ortaya çıkarken, yolu Ela'nın yaşadığı bu felaket gecesinden geçen tüm herkes için artık bundan sonra hesaplaşma vaktidir.

Bahar,son sözünü mahkemede söyleyecek ve olay gecesi ile ilgili ezberleri bir kez daha bozacaktır.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow