Mavinin Kombinlerde Kullanımı

Mavi! Pek çoğumuzun en sevdiği renk olmakla beraber kombinlerimizde sık sık kullanmayı seçtiğimiz ve asla sıkılmadığımız o eşsiz renk! Peki kombinlerimizde nasıl daha iyi şekilde kullanabiliriz?

 0

1. Rahat ve Şık!

Rahat ve Şık!

Sweatshirtler her zaman için kullanmaktan vazgeçemediğimiz, oldukça rahat parçalardır. Yoğun bir iş günü sonrası cafede oturup işlerinize devam etmek istediğinizde veya üniversitede geçireceğiniz tempolu bir dönem içerisinde en büyük yardımcınız olacak! Sadece açık renk bir kotla kombinlemeniz yeterli!

2. Conversede Mavi Şıklığı!

Conversede Mavi Şıklığı!

Tüm zamanların en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden converse mavi ve tonları ile buluşunca size bambaşka bir hava katacak!

3. Atkı ve Şallarınıza Mavi Dokunuşu!

Atkı ve Şallarınıza Mavi Dokunuşu!

Kışın soğuğunda size kalkan olacak koca şal ve atkılarınızın mavi ile buluşmasına izin vererek kombinlerinize renk katın!

4. Mavi ve Derinin Uyumu!

Mavi ve Derinin Uyumu!

Deri parçaları mavinin koyu tonları ile kombinleme fikrine ne dersiniz? Birlikte büyük bir uyum sağlayacak olan tonlar kombinlerinizde büyük bir şıklığa olanak sağlarken size büyük bir hava katacak!

5. Mini Eteklere Mavi Dokunuşu!

Mini Eteklere Mavi Dokunuşu!

Çok sevdiğimiz mini etek ve elbiselerimize mavi tonları fazlasıyla yakışıyor! Hem cazibeli hem de tatlı durabilecek mini eteklerde mavi kullanımı çok hoşunuza gidecek!

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sheva Ben Sheva. İlgilendiğim konularla ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşmak için buradayım