Mehmet Şimşek cumhurbaşkanı adayı mı?

cumhur ittifakının belirlediği cumhurbaşkanı adayı sayın mehmet şimşek mi? istenilen erken seçim talebinde yeni aday mehmet şimşek mi? olacak ? optimar başkanının yapmış olduğu ve cumhuriyet halk partisinin yeni adayı mehmet şimşek mi olacak?

 0
Mehmet Şimşek cumhurbaşkanı adayı mı?

Mehmet Şimşek Yeni Cumhurbaşkanı Adayı Mı Olacak?

Son zamanlarda erken seçim talebi yapan millet ittifakı kendisine bir aday mı belirledi? Sayın Mehmet şimşek için, cumhuriyet halk partisi, halkların demokrat partisi, iyi parti ve saadet partisinin bir araya gelip bir aday seçtiği konuşuluyor. Yapılan toplantılarda cumhuriyet halk partisinin Mehmet şimşek için adaylık talebinde bulunulduğu iddia ediliyor. Mehmet şimşek neden cumhurbaşkanı adayı olarak görülüyor?

Bu konu hakkında optimar araştırma başkanının yapmış olduğu sayın Hilmi daşdemirin iddiasına göre; adaylık teklifi kemal kılıçdaroğluna yakın bir isim tarafından iletilmiş bulunuyor. Mehmet Şimşek’in seçilme sebebi ise; eski ak parti millet vekili olması, ekonomist sıfatının olması tercih edilebileceği söyleniyor. Daşdemirin yapılan iddianın bir duyum olduğu konuşuluyor.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Yazarguven1 herkese merhaba! ustyazar.com web sitesinde yazarguven1 olarak ekonomi haberleri yazmaktayım.yazılarımı okur ve takip ederseniz çok sevinirim.