Milli Takım Macaristan Maçı Değerlendirmesi

Milli Takım'ın problemleri.

 0
Milli Takım Macaristan Maçı Değerlendirmesi

Milli Takım'ın kadrosunu okurken önce 3-5-2 oynuyoruz sanmıştım ama  maç başladığında 4-2-3-1 oynadığımız zorla olsada farkettim.

Neden bu kadar kötü oynamış gibi gözüktük çünkü takımdaki çoğu oyuncu bu sezon ilk resmi maçına çıktı. Bu bir mazeret olamaz ki sen gidip Ahmet Kutucu'yu sağ kanat oynatmayı denersen üstüne birde Kaan Ayhan'ı orta saha denersen Bunlar normaldir ve hala anlamadığım nokta Okay Yokuşlu, Mahmut Tekdemir, Ozan Tufan varken neden Kaan. Gelelim 35'lik Burak'a artık bu adam verim almaya kendinizi zorlamayın çünkü YAŞLANDI artık alternatif yok diyenler var Cenk Tosun, Enes Ünal, Sağ Kanatta denenen Ahmet Kutucu bunlar varken neden BURAK YILMAZ!!!!

Gelelim Adımıza Sevindirici kısma Milli Takım Kalemiz 10 yıl güvende Uğurcan Çakır'la. Gelelim Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınca ikisininde Milli Maç Tecrübe Eksikliği ve Hazır olmamaları onlar için iyi bir bahane oldu umarım toparlayıp geçen yılın üstüne koyarak ilerlerler. Çağlar Söyüncü Premier Lig sertliğini bir kça pozisyonda uygulayınca hakem düdük çalmaktan çekinmedi ama oysaki omuz omuza oynuyordu. Umarım Seria A'nın ayak kıran Futbol oyanyışıda Mert Müldür ve Merih Demiral'a geçer...

Bonus:Ferdi Kadıoğlu bu milli takıma kazandırılması gerekiyor bence

Bonus2:Efecan Karaca neden orda onu yerine Deniz Türüç Abdulkadir Ömür yada Abdülkadir Parmak alınamazmıydı. 

Bu maçlık değerlendirmem bu kadar ve rakip takımın "10" numarası büyük topçu olur...

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow