Pandemi Sürecinde Evdeyken Yapılabilecek Aktiviteler

Yasaklar var ve evdesiniz. Üstelik canınız da çok sıkılıyor. Ne yapabilirsiniz?

 1
Pandemi Sürecinde Evdeyken Yapılabilecek Aktiviteler

Yasaklarda evdesiniz ve kendinizi bir şeylerle meşgul ederek can sıkıntınızı gidermek istiyorsunuz. Bu yazımızda sizlere pandemi sürecinde kendinize edinebileceğiniz yeni hobi seçenekleri sunacağız. 

  1. Örgü örmek. (Youtube'da örgü öğrenmek isteyenler için öğretici birçok video bulunmaktadır, kolaylıkla öğrenebilirsiniz.)
  2. Resim yapmak. (Birçok alışveriş sitesinde resim başlangıç kitleri uygun fıyatlara satılmakta. Başlamak için tercih edilebilir. İlerleme kaydettikçe yeni malzemelerinizi anlayarak ve görerek seçmek sizin için daha iyi olur.) 
  3. Kitap okumak. (Bu konuda yardım almak isteyenler için bir önceki yazımızda oldukça geniş bir açıklamamız bulunmaktadır.) 
  4. Dizi-film izlemek. 
  5. Makrome yapmak. (Evini kendi el emeğinizle dekor etmek isteyenler için makrome oldukça güzel bir seçenek. Bir ağaç dalı ve bir bobin ip ile evinize yakışacak süsler yapabilirsiniz.) 
  6. Yeni yemek ve tatlı tarifleri denemek. 
  7. Çiçek yetiştirmek. 
  8. Yeni bir dil öğrenmek. 
  9. Yazı yazmak. (Birçoğumuz pandemi sürecinde zorlandık. Hem psikolojik hemde fiziksel olarak. Yazı yazmak ise ruhumuzu dinlememizi sağlayacaktır. İçinizi dökmek iyi gelecektir. Bunu en az haftada 2 kere yapmanızı şiddetle öneriyoruz.)
  10. Ve son olarak... ustayazar.com'da kendi içeriklerinizi oluşturup özgün yazılarınızla burada bulunabilirsiniz. 

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow