Pinterest Kullanıcısı Olmak İçin 3 Neden

Son zamanlarda oldukça yaygınlaşmış olan ABD kuluşlu bu uygulamayı neden kullanmalıyız sorusunun yanıtlarını bulacağız... Birçok insanın neden bu uygulamayı kullandığını anlamak adına üç maddede kendimce fikirlerimi belirttim.

 0
Pinterest Kullanıcısı Olmak İçin 3 Neden

Uzun yıllardır Pinterest kullanıcısı olarak neden pinterest kullanmalıyız sorusuna kendimce üç adet neden buldum ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. O halde başlayalım...

1) Pinterest kullanmak hayal gücünüzü genişletir!

Evet, doğru okudunuz. Pinterest kullanmak hayal gücünüzü geliştirir. Şayet fotoğrafçılıkta ilerleme kaydetmek isteyen ve aynı zamanda da marjinal olmak isteyen biri pinterest kullanmaya başladığında akışında karşısına çıkan fotoğraflar sayesinde marjinal bir şekilde fotoğrafçılıkta hayal gücü her gün bir önceki güne oranla daha çok genişlemiş bir şekilde ilerler.

2) Pinterest kullanıcısı olmak demek feed oluşturmakta hiç zorlanmamak demek!

Şayet, birazcıcık da olsa estetik zevke sahipseniz. Birkaç fotoğrafı kaydettiğiniz andan itibaren pintereste her girdiğinizde sizi akışta kendiliğinden oluşmuş feedler karşılayacaktır. Ve kendiliğinden oluşan bu feedler her seferinde birbirinden farklı olacaktır. Bu durum da sizin farklı platformlarda ya da pinterest profilinizde birbirinden mükemmel feedleri kolayca oluşturabilmenizi sağlayacaktır.

3) Beğendiğiniz fotoğrafları kaydetmek Pinterestte oldukça kolay!

Diğer platformların aksine pinterestte fotoğrafları kaydetmek çok çok önceden de vardı. 2015 yılından bugüne aralıksız bir şekilde pinterest kullanıcılığı yapmış biri olarak söylüyorum bunu. Akışta beğendiğiniz herhangi bir fotoğrafı isterseniz telefon galerinize isterseniz de uygulamadaki profilinize yalnızca bir tık ile kaydedebilirsiniz. Profilinize kaydettiğiniz fotoğrafları isterseniz görünür bir şekilde isterseniz gizleyerek oluşturduğunuz panoya kaydedebilirsiniz. Ve kaydettiğiniz bu panolara dilediğiniz ismi verebilirken aynı zamanda alt pano da oluşturabilirsiniz.

Elbette ki pinterest kullanıcısı olmak için gerekli olan nedenlar bunlardan ibaret değil. Fakat yazının başlangıcında da bahsettiğim gibi bunlar benim kişisel olarak belirlediğim nedenler.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow