Rock Müzik Severlere Poster Önerisi

Rock müzik dinleyicilerinin zevklerini karşlayacak posterler ile karşınızdayız...

 0

1. Eğer Rock Müzikten Vazgeçemiyorsanız;

Eğer Rock Müzikten Vazgeçemiyorsanız;

Rock müzik başlı başına kendi modasını oluşturmaya her zaman devam etmiştir. Eğer hala vazgeçemediğimiz bu müzik türünün ev dekorasyonuyla içiçe olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz! Bu posterler tam da size göre. Isterseniz büyük boy poster şeklinde çıktı alarak duvarınıza, buzdolabınıza, dolaplarınızs yapıştırabilirsiniz. İsterseniz ise çerçeve içinde kullanabilirsiniz.

2. Poster 2

Poster 2

Bu posteri çok severek ev renkleriyle harman ederek kullanabilirsiniz. Duvarınıza çerçeveletip astığınızda mükemmel olacağından hiç şüphemiz yok! Siyah be beyazların hakim olduğu evinize renk katacaktır.

3. Poster 3

Poster 3

Sadelikten yanaysanız ve renk istemiyorsanız tam da size göre. Siyah ve beyazlardan oluşan bu poster çok modern ve güzel gözüküyor evinize fark katacağına eminiz. Odanızda ve salonunuzda eğer enstrüman çalıyorsanız enstrüman koyduğunuz yerde duvarınızda görmekten çok hoşlanacaksınız.

4. Poster 4

Poster 4

Pena sembolü içindeki rock yazısı gitar severlerin gözdesi olacak. Gitar sephanızın üzerinde duvarda konumlandırırsanız mükemmel duracaktır.

Dekorasyon fikri olarak posterler eve değişik hava katacaktır ve klasik durmaktan çıkacak tarzınızı dekorasyonlara dökerek daha huzurlu hissedebilirsiniz.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow