Ruh Eşi; Twin Flame,İkiz Alev Nedir 1-

Hayatımız boyunca bir maneviyat ararız, bu maneviyat çoğunlukla herkesin dilinde dolaşan ruh eşi kavramıdır. Peki nedir ne değildir bu ruh eşi . Bu yazımda kısaca bahsettim ilerleyen bölümlerde detaylara ineceğiz keyifli okumalar teşekkürler.

 0
Ruh Eşi; Twin Flame,İkiz Alev Nedir 1-
İkiz Alev.. Aynı beden de kavuşan iki ayrı ruh..
Ruh Eşi; Twin Flame,İkiz Alev Nedir 1-
Ruh Eşi; Twin Flame,İkiz Alev Nedir 1-

Twin Flame;Ruh Eşi,İkiz Alev Nedir Bölüm; 1

Biz insanlar hayatımız boyunca ararız lakin ne aradığımızı bilmeden neyi aradığımızı bilmeden.. İnsanlar maneviyata çok önem verir çünkü hayatımızın anlamını ararız ve bir süre sonra fark ederiz ki bir takım ruhsal bağlantılara sahibiz. Sonra,bu bağlantıların diğer ucunda ki insanı arar,dururuz. Aslında hiç aranmamalıdır çünkü evren size siz gerçekten hazır olduğunuzda size gönderecektir.

Ruh eşleri

İnkar edilemez bir gerçektir ki; aynı grupta bulunduğumuz bütün ruhlar,sizin ruh eşinizdir.

Yaş,zaman,cinsiyet gözetmeksizin hem de..

Madem bu kadar ruh eşi niye var, hiç düşündünüz mü ?Dünya yaşantımız boyunca ya da kısa süreliğine hayatımızda olan insanlar bize sadece derstir, evren bize hayatın gerçeklerini dövüle dövüle dövmeyi acı bir yoldan öğretir. Bazen hayatımızda en kalıcı olduğunu düşündüğümüz insanlar bile en beklemediğimiz anlarda hayatımızdan çıkarlar ve biz bunun bizim hatamızdan kaynaklandığını düşünürüz,aslında evren bardaktan biraz suyu alıp boşluk oluşturur ki yerini en iyisi ile doldurabilsin..  

Files

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow